Рус Укр Eng
Фестиваль Гігантських Китайських Ліхтарів (будній)
29 березня 2019

Фестиваль Гігантських Китайських Ліхтарів (будній)

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ФЕСТИВАЛІ»
120-200 грн

Співоче поле
м. Київ, вул. Лаврська, 33

Про подію

Гігантські світлові інсталяції в центрі Києва! На території Співочого поля будуть встановлені близько 30 тематичних локацій.

14 лютого, в день Святого Валентина, Печерський ландшафтний парк стане платформою для першого в Східній Європі Фестиваля Китайських Ліхтарів. На Співочому полі можна буде побачити масштабні світлові інсталяції, кожна з яких символізує стародавню народну казку або легенду Китаю. Сади панд і фламінго, карета Попелюшки, ліс з оленями та багато іншого, а центральним експонатом виставки стане 40-ка метровий дракон.

І на цьому фестиваль не закінчується! Тут можна буде побачити: Фестиваль вогню і світла, аніматроніка, майстри рукодільних виробів і тематичне музичний супровід. Також по вихідних і святкових днях у відвідувачів буде можливість побачити традиційну культурну святкову програму країни висхідного сонця.

«Історія та культура східних країн завжди була для нас чимось неймовірним і захоплюючим і, сьогодні, ми маємо чудову нагоду познайомитися з нею ближче! Це одна з найвідоміших і відвідуваних виставок у світі, яка проводилася в більш ніж 40 країнах. Ми більше року готувалися до цієї події, і в захваті від того, що нам вдалося привезти цей фестиваль в Україні! «, — розповів керівник компанії Grand Event Денис Погорєлко

Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99