Рус Укр Eng
Фестиваль Гігантських Китайських Ліхтарів (вихідний)
17 лютого - 30 березня

Фестиваль Гігантських Китайських Ліхтарів (вихідний)

120-200 грн

Співоче поле
м. Київ, вул. Лаврська, 33
Вибрати дату

Квитки на "Фестиваль Гігантських Китайських Ліхтарів (вихідний)"

Тривалість події — 120 хвилин.
17 лют., неділя
23 лют., субота
24 лют., неділя
02 бер., субота
03 бер., неділя
09 бер., субота
10 бер., неділя
16 бер., субота
17 бер., неділя
17:00
120 - 200 грн
Купити квиток
23 бер., субота
24 бер., неділя
30 бер., субота

Про подію

Гігантські світлові інсталяції в центрі Києва! На території Співочого поля будуть встановлені близько 30 тематичних локацій.

14 лютого, в день Святого Валентина, Печерський ландшафтний парк стане платформою для першого в Східній Європі Фестиваля Китайських Ліхтарів. На Співочому полі можна буде побачити масштабні світлові інсталяції, кожна з яких символізує стародавню народну казку або легенду Китаю. Сади панд і фламінго, карета Попелюшки, ліс з оленями та багато іншого, а центральним експонатом виставки стане 40-ка метровий дракон.

І на цьому фестиваль не закінчується! Тут можна буде побачити: Фестиваль вогню і світла, аніматроніка, майстри рукодільних виробів і тематичне музичний супровід. Також по вихідних і святкових днях у відвідувачів буде можливість побачити традиційну культурну святкову програму країни висхідного сонця.

«Історія та культура східних країн завжди була для нас чимось неймовірним і захоплюючим і, сьогодні, ми маємо чудову нагоду познайомитися з нею ближче! Це одна з найвідоміших і відвідуваних виставок у світі, яка проводилася в більш ніж 40 країнах. Ми більше року готувалися до цієї події, і в захваті від того, що нам вдалося привезти цей фестиваль в Україні! «, — розповів керівник компанії Grand Event Денис Погорєлко

Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99