Рус Укр Eng
Фестиваль «Країна Мрій»
01 листопада 2018

Фестиваль «Країна Мрій»

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ФЕСТИВАЛІ»
350 грн

Колонна зала Київської міської державної адміністрації (КМДА)
м. Київ, вул. Хрещатик, 36

Про подію

1 листопада 2018 р. о 19.00, колонна зала Київської Міської Державної Адміністрації

Фестиваль «Країна Мрій» до 100-річчя утворення ЗУНР презентує великий Урочистий концерт за участі Олега Скрипки «ЧИ ТО БУРЯ ЧИ ТО ГРІМ»

Виступають Олег Скрипка, Тарас Компаніченко, Хорея Козацька з програмою пісні січових стрільців та української галицької армії.

В програмі звучатимуть твори, що з’явились в Пресовій квартирі регіону УСС в І світову війну, а також твори часів листопадового зриву, повстання ЗУНР та боротьби Української Галицької Армії проти польських окупантів. Ви почуєте пісні, творцями яких були безпосередні учасники подій, а це видатні поети та композитори того часу, що працювали в Пресовій квартирі 1914–1918 р.р. , а також безпосередні українські легіонери. А саме: Василь Пачовський, Степан Чернецький, Григорій Трух, Ярослав Ярославенко, Богдан Лепкий, Левко Лепкий, Роман Купчинський, Михайло Гайворонський, Юрій Шкрумеляк, Андрій Баландюк, Василь Барвінський, Петро Карманський, Осип Грицак, Станіслав Людкевич, Осип Маковей, Іван Франко, Михайло Курах, отець Андрій-Григорій Трух, Денис Січинський, Микола Вороний. В програмі також будуть вірші Олександра Олеся, Кирила Студинського, присвячені видатним діячам ЗУНРу, Дмитру Вітовському та ін. Звучатимуть інструменти того часу.

Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99