Рус Укр Eng
Категорії Інформація
27 листопада

«Гдє ві сохнітє бєльйо?» чи «У Києві на Подолі»

250 грн

Театр «Сузір’я»
м. Київ, вул. Ярославів Вал, 14Б
Купити квиток

Квитки на "«Гдє ві сохнітє бєльйо?» чи «У Києві на Подолі»"

27 лист., середа

Про подію

Запрошуємо на комедію Театру української традиції «Дзеркало» ««Гдє ві сохнітє бєльйо?» чи «У Києві, на Подолі…» (комедію з піснями, чаркою та цимісом, за мотивами водевілю Миколи Янчука).

Ця постановка вже давно користується доброю славою серед любителів театрального мистецтва. Створена режисером В. Петранюком ще в 2005 році — вона була зіграна театром вже більш ніж 600(!) разів.

В чому ж секрет такого успішного довголіття в репертуарі театру і любові глядача?

Історія кохання єврейської дівчини і українського хлопця відбувається в нашій українській Вероні, на Подолі. Дві родини «Монтеккі-Капулетті» сваряться і миряться та їхнім дітям — Рахільці і Богдану — не цікаві релігійні і соціальні проблеми та розбіжності, що ділять мешканців подільського дворику. Їм цікаві вони самі. Їх любов не поділена звичаями і віросповіданням: «Ми з одного племені, кохана! Ми з тобою Божого племені і наші діти будуть жити у своєму дворі, а не в приймах», — каже український Ромео своїй єврейській Джульєтті. Мабуть, у такої молодої пари варто повчитися багатьом нашим сучасникам. Не дивлячись на те, що все це відбувається як анекдот — меседж вистави поважний і вічний: любов переможе і війну, і сварки або ж (лат.) «Аmor vincit omnia»!

Яскрава романтична комедія про два закохані серця в післявоєнному Києві, завдяки своїй реалістичності і актуальності тем — однаково зацікавить і туристичних гостей, і корінних жителів столиці.

Подвір’я київського Подолу наповнене єврейськими і українськими жартами, піснями і сварками. Поки батьки перебувають на єврейському недільному базарі, Богдан і Рахілька, руйнуючи міжнаціональні перепони, зізнаються одне одному в коханні і погоджуються на шлюб. Батьки сваряться і миряться, б’ються і вибачають одні одним, бо найбільший аргумент на користь молодим — це весілля, яке робить з двох різних родин одну велику сім’ю, в одному дворі, у Києві на Подолі.

Вуличний філософ Подола «Гоп-з-точилом» робить зворушливі висновки і повчання, пересипаючи свої філософські гасла рецептами української і ізраїльської кухні, а веселий міліціянт — дільничний Собачко, який завжди напідпитку, підкріплює жартівливу атмосферу міліціянськими байками і анекдотами з подільських вулиць.

Тривалість дійства — 1 год 40 хв, без антракту.

Ролі та актори:

  • Богдан — Іван Коваленко
  • Рахіля — Анна Коваленко
  • Хаім — Дмитро Сторчоус
  • Хома — Вадим Сливчак, Віктор Вернер
  • Сара — Анна Коваленко, Ельзара Бекірова
  • Параска — Ольга Оноприюк
  • Міліціянт Собачко — Ігор Криворучко, Роман Нагірний
  • Гоп-з-точилом — Володимир Петранюк

Автор сценарію та режисер-постановник — Заслужений діяч мистецтв України, художній керівник театру Володимир Петранюк

Попереднє замовлення