Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Київ
01 липня 2020

Голі

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 200-550 грн

Національна музична академія Чайковського
м. Київ, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11

Про подію

Голі в Києві

Запрошуємо Вас знову відвідати Харківський Театр МДТ, котрий вже полюбився багатьом у столиці.

Цього разу 1 липня на сцені київської Консерваторії ім. П. І. Чайковського Ви побачите яскраву комедію про подружні стосунки, про правду і брехню. Про розуміння.

Себастьян Тьєрі — французький актор і драматург, критики порівнюють його твори з творами Іонеско, Беккета, Адамова. Персонажі його п’єс — буржуа, жителі сучасного мегаполісу, в розмірене і спокійне життя яких раптом вдирається щось незрозуміле. Автором зачіпаються дуже серйозні проблеми, попри гумористичне і легке поєднання деталей водевілю і комедії положень з елементами театру абсурду. Вистава «Двоє голих чоловіків» — номінант премії Мольєра 2015 року.

Одного разу успішний адвокат, вірний чоловік і люблячий батько Ален Крамер прокинувся у себе вдома в одному ліжку зі своїм помічником Ніколя Пріу. Обидва чоловіки абсолютно нічого не пам’ятають, і повністю позбавлені одягу. Що ж сталося? Ні один, ні інший не в змозі пояснити, як вони опинилися в такій ситуації. І як на біду, їх в такому положенні застає дружина Алена, і Він готовий придумати все що завгодно, лише б зберегти свій шлюб. Намагаючись знайти відповіді на питання, як вони обидва опинилися в такій ситуації, їм доведеться не тільки переконувати навколишніх, але і вдивитися в самих себе. Де ховається правда?

Режисер Олексій Райт

Дійові особи та актори:

  • Ален Крамер — Богдан Адаменко
  • Катрін Крамер — Єлизавета Любимова
  • Ніколя Пріу — Сергій Анипченко
  • Молода жінка — Марта Донцова
Попереднє замовлення