Рус Укр Eng
Категорії Інформація
20 грудня 2021

Грузинський балет Legacy

Ціна: 450-1550 грн

Палац Спорту
м. Київ, Спортивна площа, 1
Купити квиток
450-1550 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Грузинський балет Legacy"

Тривалість події — 120 хвилин.
20 груд., понеділок

Про подію

Грузинський театр танцю “Legacy” в Києві!

20 грудня 2021 року в Палаці Спорту  відбудеться концерт Грузинського театру танцю Legacy в Києві з новою програмою світового туру  «The Flying Georgian New». Ті, хто був на концерті театру в столиці у 2018 році, знають, що танцівники справді літають на сцені з неймовірно чіткими та майстерними рухами. Недарма виступи цього танцювального колективу отримують тільки схвальні відгуки критиків. Цього разу вони приготували нову програму і планують здивувати навіть найбільш вибагливу публіку.

Програма туру «The Flying Georgian New»

Завдяки музиці і танцям глядачі доторкнуться до неймовірно багатої грузинської культури. Старовинний фольклор та сучасна техніка танцю, шалений темп та швидка зміна ритму, основи класичної хореографії та постановки зробили Грузинський театр танцю бажаним гостем на кожній сцені в усьому світі. Тільки тут ви побачите дівчат, які теж виконують швидкі танцювальні партії. Чудова можливість відвідати куточок чарівної Грузії просто в столиці України!

Щоб потрапити на концерт Грузинського театру танцю “Legacy” в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше концертів в афіші Києва шукайте на нашому сайті.

Куди піти всією родиною в Києві? На концерт грузинського театру танцю “Legacy”!

  1. Фантастична техніка
  2. Запальні грузинські танці
  3. Нова програма
Попереднє замовлення