Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Хор Верьовки. Пісні від Сонця і Землі
02 жовтня 2021

Хор Верьовки. Пісні від Сонця і Землі

Ціна: 199-799 грн

Палац Україна
вул. Велика Васильківська, 103
Купити квиток
199-799 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Хор Верьовки. Пісні від Сонця і Землі"

02 жовт., субота

Про подію

Шановні глядачі!

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні, віднесенням міста Києва до «червоної» зони карантину, ми вимушені перенести концерт Хору ім. Верьовки з 21 квітня на 02 жовтня 2021 року.

Усі квитки, придбані раніше, залишаються дійсними на нову дату.

Дякуємо за розуміння та будьте здорові!

Хор Верьовки в Києві!

2 жовтня 2021 року у Палаці «Україна» виступить легендарний Національний Академічний Український Народний хор імені Григорія Верьовки і представить свою концертну програму «Пісні від Сонця і Землі» в Києві! Кожен виступ славетного колективу це справжня феєрія фольклорних традицій та сучасних авторських композицій. Декілька років тому хор імені Верьовки відсвяткував 75 років від дня свого заснування. І донині він залишається одним з найбільш відомих українських колективів, знаних в усьому світі.

Концерт «Пісні від Сонця і Землі»

Адже це не тільки хорова секція. Насьогодні Хор імені Верьовки налічує 158 учасників, у тому числі — музичний оркестр і танцювальну групу. Тому окрім пісень на вас чекають і хореографічні номери у супроводі живої музики. «Пісні від Сонця і Землі» відкриють вам всю красу культурної спадщини України і її багатовікову історію. Недарма Хор імені Верьовки можна по праву вважати візитною карткою України.

Щоб потрапити на концерт Хору імені Верьовки в Києві, купуйте квитки на нашому сайті і в касах міста. Ціна квитків від 99 до 799 гривень. Ще більше концертів шукайте в афіші на нашому сайті.

Де побачити народні українські танці і пісні в Києві? На концерті Хору ім. Верьовки!

  1. Відчути всю красу українського народного танцю і пісні
  2. Побачити виступ легендарного колективу
  3. Відчути гордість за українську культуру
Попереднє замовлення