Рус Укр Eng
Категорії Інформація
HURTS
30 вересня 2021

HURTS

Ціна:

Палац Спорту
м. Київ, Спортивна площа, 1

Замовити квитки на "HURTS"

Тривалість події — 120 хвилин.
30 вер., четвер

Про подію

Фактичне повернення коштів розпочнеться з 1 жовтня 2021 року. До цього часу триватиме збір та обробка даних для повернення, щоб власне перерахування коштів кожному з вас відбулося оперативно та не розтягнулося в часі. Однак, якщо за якоїсь причини ви не заповнили заяву на повернення до 1 жовтня 2021 року, не хвилюйтеся - ви можете зробити це і після вказаної дати.

Заявки на повернення коштів приймаються на пошту help@mticket.com.ua

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА

На превеликий жаль, ми змушені повідомити про скасування туру Hurts "FAITH", що мав відбутися восени 2021го року містами України.

Публікуємо переклад особистого звернення артиста: За особистих обставин та ситуацію, що склалася, тур “FAITH” скасовано.

Hurts в Палаці спорту

Hurts повертаються в Україну з новим альбомом і великим туром

Вічно можна дивитися на три речі: вогонь, воду і як британський поп-дует Hurts знову збирає натовп фанатів. Колись вони вперше виступали в невеликому Crystal Hall у Києві, а тепер з легкістю "упаковують" найбільші майданчики України.

Новий тур в підтримку майбутнього альбому Faith не стане винятком щодо масштабності. Більш того: це будуть найбільші гастролі Hurts в нашій країні з 2013 року. 

Faith стане п'ятим альбомом в дискографії Hurts. Тео Хатчкрафт і Адам Андерсон витратили на нього створення рівно три роки. До цього найбільша перерва була між дебютником Happiness і другим студійником Exile - два з половиною роки.

Hurts з новим туром в Києві

За словами Хатчкрафта, така тривала пауза була викликана його особистими проблемами:

"Я був абсолютно виснажений фізично і ментально. Мені потрібно було зупинитися і дуже довгий час нічого не робити, оскільки не виходило думати, фокусуватися, взагалі нічого не виходило. І, якщо чесно, я не знав, яке майбутнє чекає мене, Hurts і чи запишемо ми ще один альбом"

Андерсон з Хатчкрафтом повністю згоден. Перші студійні сесії йому здавалися абсолютно безглуздими:

"Якби на самому початку, ви мені сказали, що процес запису буде дуже потужним і надихаючим, то я б вам не повірив. Я думав, що у нас немає шансів. Взагалі".

Відновленню активного процесу запису сприяли цікаві речі. Наприклад, Хатчкрафт знайшов два цікавих способи боротися зі своїми проблемами. Перший - сліпа терапія, коли тобі зав'язують очі на тривалий час, і ти намагаєшся жити іншими відчуттями. Другий - два тижні, які він провів удома з ... восьминогом приятеля, за яким наглядав.

Втім, найголовніше - це повернення до коріння серйозної поп-музики, чого Hurts не робили дуже давно і пообіцяли зробити це на новому альбомі:

"Ми заново полюбили той тип музики, з якого починали. Ми завжди додавали щось похмуре в наші пісні і, здається, у нас вдало вийшло повернутися до цього повною мірою".

Перші сингли - Voices, Suffer і Redemption - показують, що Hurts тримають своє слово, а весь реліз ми почуємо зовсім скоро, так як Faith виходить вже 4 вересня.

Попереднє замовлення