Рус Укр Eng
Таке єврейське щастя
18 вересня - 14 листопада

Таке єврейське щастя

40-350 грн

Національна музична академія Чайковського
м. Київ, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11
Вибрати дату

Квитки на "Таке єврейське щастя"

Тривалість події — 150 хвилин.
18 вер., середа
16 жовт., середа
14 лист., четвер

Про подію

Вистава йде російською мовою.

Відомий мюзикл І. Поклада «Таке єврейське щастя» — це незабутня історія про сміх та сльози, вірність і зраду, лицемірство та відвагу. І все це — з неповторним колоритом славнозвісних одеських двориків, сповнених гумору, анекдотичних курйозів та кумедних історій, що повсякчас трапляються з веселими і дотепними місцевими жителями…

Колись на постійне місце проживання за кордон вдавалося виїхати хіба що… євреям. Знаходилися спритники, якi це використовували. Один з таких одружився з єврейкою i виїхав до Ізраїлю. Та недовго тривала сiмейна iдилiя. Зрадник залишив дружину i втiк з iншою за океан. І хоч болiсно залишати Батькiвщину, своїх рiдних i друзiв, допомогти онуцi та повернути не надто порядного зятя додому збирається баба Маня — улюблениця великого i дружнього одеського двору.

Яскравий, динамічний та життєвий мюзикл уже понад 20 років має незмінний успіх у публіки, а виконавиця ролі баби Мані — народна артистка України Тамара Тимошко-Горюшко — неодноразово була визнана «кращою виконавицею головної жіночої ролі» на різноманітних мистецьких конкурсах і фестивалях.

Попереднє замовлення