Категорії Інформація
Каси Додати подію
ІГОР ШАМО. НЕЗАБУТНЄ
21 березня 2024

ІГОР ШАМО. НЕЗАБУТНЄ

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»

Мистецько-концертний центр ім. Івана Козловського
м. Kиїв, вул. Хрещатик, 50Б

Про подію

ІГОР ШАМО. НЕЗАБУТНЄ

До дня народження Майстра

Вечір-присвята видатному українському композиторові Ігорю Шамо

Ігор Наумович Шамо – один з найпопулярніших українських композиторів ХХ століття.

Багатогранність, мозаїчність обдаровання Ігоря Шамо справді вражає, адже працював композитор у найрізноманітніших музичних формах і жанрах. І. Шамо – автор 3-х симфоній, фортепіанних творів, музики до 43 кінофільмів та понад 300 пісень. Його твори – у репертуарі солістів, камерних та симфонічних оркестрів, хорів, ансамблів. Шамо сам був чудовим піаністом, тому створював яскраві й цікаві для виконання композиції. Йому належить перша в Україні хорова опера «Ятранські ігри» на вірші В. Юхимовича, яка виконувалася без оркестрового супроводу, з унікальною на той час партитурою. Шамо із задоволенням писав музику до кінофільмів і театральних вистав.

Природа щедро обдарувала митця, та все ж чи не найяскравішою перлиною у цілій низці його талантів був дар пісняра. Здавалося, він був народжений з піснею в серці, лише їх маестро написав понад трьох сотень, в основному ліричних, патріотичних, балад та романсів. Згадати лишень неперевершений «Дніпровський вальс», а чудовий вальс «Де ти тепер?»! А прекрасне творіння у співавторстві з Дмитром Луценком «Осіннє золото», що є символом безцінного скарбу, який заповів нам композитор? Життя та творча діяльність Ігоря Шамо пов’язані з містом Київ, де він народився, тож як не згадати особливу «київську» пісню «Як тебе не любити, Києве мій», яка понад півстоліття вважається гімном столиці? – без пісень Ігоря Шамо неможливо уявити пісенну палітру України.

Концерт пам’яті заслуженого діяча мистецтв України, народного артиста України, лавреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, Почесного громадянина Києва Ігоря Шамо для Вас підготували провідні артисти Київського національного академічного театру оперети аби перегорнути золоті сторінки життя і творчості непересічної постаті в українській музиці.

Адже Митець живий, поки звучить його Музика, поки лунають його Пісні.

Режисерка – Марина Рижова.

Тривалість: 60 хв.

У залі театру – вільна посадка, тому Ви можете обрати найзручніше для Вас місце.

Шановні глядачі, МКЦ ім. І. Козловського має свою особливість: сцена та глядацький зал – це єдиний простір, тому вхід до залу після 3-го дзвінка неможливий.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код