Категорії Інформація
Каси Додати подію
06 квітня 2022

Історії кохання для дорослих

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 250-1090 грн

Freedom Hall (Фрідом Холл)
м. Київ, вул. Кирилівська, 134

Про подію

«Історії кохання для дорослих» в Києві!

У Freedom Hall відбудеться вистава «Історії кохання для дорослих» в Києві. На вас чекає комедія-кабаре за новелами польського автора Збігнєва Ксьоджика. Це будуть відверті діалоги про “це” та все інше, що пов’язане з коханням. На виставі глядачам  доведеться не тільки посміятися, а й замислитися над власними стосунками. Виставу поставив заслужений діяч мистецтв України В'ячеслав Жила.

На вас чекає зустріч не тільки з відомими українськими акторами, а й з бізнесменом та письменником  Гаріком Корогодським, для якого це буде акторський дебют. Ще одна несподіванка - участь фронтмена гурту “Друга Ріка” Валерія Харчишина. Тепер він не тільки співає про любов, але говорить про неї вустами свого героя. Не менш цікава і історія героїнь відомої ведучої Яніни Соколової. Вона грає нещасливу дружину, повію і шукачку романтичних пригод.

Вистава для дорослих

Про ЦЕ не звикли говорити вголос, але наші бажання нікуди не зникають. І почати розмову просто зі сцени - це крок, який вартий поваги. Це вистава, яку варто побачити і послухати. Тому що сексуальність, сумніви, страхи і почуття не залежать від віку, статі  кількості партнерів і зовнішності. Це частина людської природи, яка керує нашими вчинками набагато більше, ніж можна подумати.

Щоб потрапити на виставу “Історії  кохання для дорослих” в Києві, купуйте квитки на нашому сайті і в касах міста. Ціна квитків від 495 до 820 гривень. Ще більше вистав шукайте в нашій афіші Києва.

Куди запросити дівчину в Києві? На виставу “Історії кохання для дорослих”!

  1. Улюблені зірки і актори
  2. Сучасна постановка
  3. Тема для відвертих розмов

У виставі беруть участь:

  • Олексій Вертинський
  • Людмила Смородина
  • Анатолій Гнатюк
  • Ксенія Вертинська

Музичний супровід: піаніст Юрій Звонар,

Продюсер: Слава Жила.

2 дії з антрактом (тривалість 2 години).

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код