Категорії Інформація
Каси Додати подію
Іво Бобул "Назавжди"
14 грудня 2022

Іво Бобул "Назавжди"

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 390-1450 грн

Жовтневий палац
Алея Героїв Небесної Сотні, 1

Про подію

Іво Бобул з концертом "Назавжди" в Києві

14 грудня в залі Жовтневого палацу відбудеться благодійний концерт Іво Бобула з метою допомогти збройним силам України в боротьбі проти російської агресії.

Цього дня співак представить нову програму "Назавжди", де ви зможете почути як старі, так і нові пісні, які були написані з моменту початку війни. Усі переживання, емоції, надія і віра в одному концерті.

Пісні для душі та серця

Іво Бобул — український співак і композитор, педагог і артист. Його життя спочатку не було легким, але йому вдалося домогтися всього самому. 

Творчість співака стала відрадою для багатьох українців, які люблять музику для душі та серця. І неважливо, старі це пісні чи нові. Ви пам'ятаєте його "Душі криниця", "Місячне колесо", "Якщо любиш, кохай", "На Україну повернусь", "Скрипалю" чи "Одна єдина"? Як їх можна не любити, коли в словах і в музиці стільки добра, надії та віри?

Сьогодні пісні Іво Бобула стали ще більш значущими, ще більш душевними і їхні шанувальники із задоволенням збираються в залах України, щоб знову стикнутися з прекрасним. Цього разу співак виступить на сцені Києва з новою програмою "Назавжди", тож не пропустіть нагоду та придбайте квиток на концерт.

Більше заходів столиці в найближчі дати дивіться на нашому сайті у категорії "Афіша Жовтневого палацу"

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код