Категорії Інформація
Каси Додати подію
ЙОЛЬ НЕВЕРТЕП | ZWYNTAR | FOLKULAKA | UKIE'Z |  RUN
21 грудня 2023

ЙОЛЬ НЕВЕРТЕП | ZWYNTAR | FOLKULAKA | UKIE'Z | RUN

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 555 грн

Мала Опера
м. Київ, вул. Дегтярівська, 5

Про подію

Містична фолкова подія у найдовшу ніч року! Щойно паде темрява, як мавки прийдуть послухати ельфів з-під схилів, а американські духи запалять йольське поліно разом із українськими вовкунами і відьмами. Унікальний шанс побачити і почути дуже різні жанрово, але об'єднані фолковою традицією українські гурти!

Rún - гурт, який багато років вивчає і виконує музику ірландців, шотландців та інших народів кельтського походження у сучасному звучанні, а також має чудові авторські твори, які однозначно викривають фейрі-походження самих музикантів. Вони приготували для вас змішану українсько-кельтську програму, доводячи, що українські вечорниці дуже легко перетікають у танці з духами з-попід Пагорбів.

Ukie'z - фундаментальний музичний експеримент і культурне роздоріжжя водночас. Музиканти поєднали українські та атлантичні музичні традиції, маніфестуючи природну належність і невідривність української культури від великого західного світу.

Folkulaka - горрор-фолк гурт, який досі не зносив свої костюми людей. Покручує знайомі українські народні пісні на весело-жахіттєвий лад, а також придумує власні жахастики в традиційному стилі. Фолк-перевертні вміють маланкувати з вовкунами, справляти упиряче весілля і рахувати розвішаних на смереках воріженьок.

ZWYNTAR - це дарк-кантрі банда, що вигадує і грає пісні, у яких американський та український фольклор вчепилися у горлянку одне одному. Це вестерн у Долині Смертої Тіні, яка раптом з'являється у Карпатах. Зазвичай гурт полюбляє жанрові експерименти, плавно переходячи від класичних балад про вбивство до психоделічного року. Але цього вечора акцент буде саме на легкому, фолково-акустичному звучанні похмурих та макабричних історій про гріх і спокуту, життя, смерть і посмертя.

Також чекайте на анонс наших спеціальних гостей!

Подія благодійна, ми збиратимемо на партію тактичної медицини та на дещо дуже важливе, анонс згодом!

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код