Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Кайдашева сім'я
06 лютого 2021

Кайдашева сім'я

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 250-570 грн

Будинок культури та мистецтв СБУ
м. Київ, вул. Ірининська, 6

Про подію

“Кайдашева сім’я” в Києві!

20 грудня 2020 року у Будинку культури і мистецтв СБУ відбудеться вистава Чернігівського обласного академічного музично-драматичного театру - “Кайдашева сім’я” в Києві! Цей твір вже давно став класикою літератури, а покоління українців не перестають спостерігати за стосунками в великій родині Кайдашів, сміятися, а можливо, часом впізнавати самих себе.

Як би там не було, вже 12 років ця музична комедія не залишає сцену Чернігівського обласного театру. В основі сюжету вічний для усього світу конфлікт батьків і дітей. Боротьба за право власності, місце під сонцем і ту саму грушу на межі. Вони чубляться, сваряться, ведуть непримириму війну за дріб'язок, а зрештою - втрачають теплі стосунки и людяність. Над Кайдашами можна сміятися, їх можна жаліти, але стояти осторонь цієї історії Нечуя-Ливицького не зможе жоден українець. Адже частинка цих характерів живе в кожному з нас. І наші маленькі слабкості ладні в момент перетворитися на величезну “жабу”.

Комедійна вистава Чернігівського обласного театру

Пісні, танці, талановита акторська гра та непідробний народний гумор зробили виставу “Кайдашева сім’я” улюбленицею тисяч глядачів. І тепер театр з успіхом гастролює у столиці України. Щоб потрапити на виставу “Кайдашева сім’я” в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ціна квитків від 180 до 570 гривень.  Ще більше вистав шукайте в афіші на нашому сайті.

Де подивитись комедію в Києві? На виставі “Кайдашева сім’я”!

  1. Класика української літератури
  2. Знайомі герої
  3. Весела музична комедія 

Інсценування Олександра Корнієнка

  • Народна музична комедія на 2 дії
  • Музика Олександра Білаша
  • Режисер-постановник - заслужений діяч мистецтв України Віра Тимченко
  • Художник - заслужений працівник культури України Олександр СимоненкоДиригент - Олексій Рощак
  • Балетмейстер - Ольга Шпаковска
  • Хормейстер - заслужений працівник культури України Микола Борщ

У виставі задіяні: 

арт. Анатолій Ковальський, засл. арт. України Олександр Куковерова, засл. арт. України Антоніна Баглій, арт. Олена Бондаренко, арт. Петро Великий, арт. Альберт Лукашов, арт. Ксенія Макієвська, арт. Тетяна Шумейко, арт. Вікторія Пеняєва, арт. Світлана Сурай, арт. Микола Мироненко, арт. Ольга Козунова, арт. Любов Колесникова, засл. арт. Україна Наталія Максименко, арт. Світлана Бойко, арт. Євген Бондар, арт. Наталія Гнатенко, арт. Катерина Ткачук 

У масових сценах - артисти драми та балету Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру.

Попереднє замовлення