Категорії Інформація
Каси Додати подію
КАРМЕН. КОХАННЯ СПРАВЖНЬОЇ ДИКОЇ ПТАШКИ
29 листопада 2023

КАРМЕН. КОХАННЯ СПРАВЖНЬОЇ ДИКОЇ ПТАШКИ

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»

Мистецько-концертний центр ім. Івана Козловського
м. Kиїв, вул. Хрещатик, 50Б

Про подію

КАРМЕН.

КОХАННЯ СПРАВЖНЬОЇ ДИКОЇ ПТАШКИ

Хореографічна зарисовка

Все має ціну. Не минуться безкарно

Свобода й любов – щедро платимо з вен.

Що ж – карта лягла і здійсняється карма;

Танцюй же востаннє, красуне Кармен!

Іспанська циганка з гарячою кров’ю, вихором почуттів і пристрастей – одна з найвідоміших героїнь світової культурної спадщини – представниця прекрасної статі, історія життя і кохання якої дотепер приваблює і бентежить розум та душу.

Кармен, хто вона – темпераментна, хитра, смілива та зухвала циганка-злодійка чи заручниця долі і власної натури, яка тісно пов'язана із своїм середовищем і є його породженням? Що веде її звивистими шляхами до кінця існування?

Хтось сприймає Кармен як втілення всіх вад злочинного світу, в якому панують крадіжки, обман, темні справи, брехливість, а хтось побачить дівчину, наділену кращими людськими якостями: вона завжди вірна своїй натурі, чесна й щира у тому, що є для неї найважливішим – у своїх почуттях та внутрішній свободі. Відстоюючи її, вона ладна померти, але не поступитися нею.

А може, Карменсіта – це пристрасть буття, сила духу, сила, що розсовує обрії… або яскрава палаюча троянда серед сірого попелу буденності, як її бачать творці нашої нової тематичної концертної програми.

Тож зарошуємо Вас відправитись у захоплюючу подорож країною басків, аби зануритись в її атмосферу бурхливої пристрасті і стати безпосереднім очевидцем одвічної людської драми – історії кохання Кармен і Хосе.

Спільний мистецький проєкт МКЦ ім. І. Козловського та призерки Всеукраїнської олімпіади танцю, хореографки школи танцю «To Dance» Наталії Лукашенко за участю Надії Шорнікової, Вікторії Зайцевої, Наталії Карєвіної, Ірини Вишневської, Єлени Ярошенко, Наталії Сімкіної, Тимофія Ілюхіна, Владислава Мокрицького, Єрофея Бондаренка, Вікторії Матейко, Марії Тібірькової і Михайла Воробйова.

Тривалість: 70 хв.

У залі театру – вільна посадка, тому Ви можете обрати найзручніше для Вас місце.


Шановні глядачі, МКЦ ім. І. Козловського має свою особливість: сцена та глядацький зал – це єдиний простір, тому вхід до залу після 3-го дзвінка неможливий.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код