Рус Укр Eng
Категорії Інформація
02 листопада 2021

Кармен с Екатериной Кухар

Ціна: 350-990 грн

Жовтневий палац
Алея Героїв Небесної Сотні, 1
Купити квиток
350-990 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Кармен с Екатериной Кухар"

Тривалість події — 120 хвилин.
02 лист., вівторок

Про подію

“Кармен” з Катериною Кухар!

2 листопада 2021 року у Жовтневому Палаці зустрічайте пристрасну історію кохання, викладену мовою танцю - балет “Кармен” з Катериною Кухар! Виконавиця ролі циганки Кармен - відома українська балерина, прима Національного оперного театру і суддя шоу “Танці з зірками”. Саме завдяки популярності Катерини Кухар (Ekaterina Kuhar) балетне мистецтво стало ще ближче до глядачів. Кухар можна без перебільшень назвати символом сучасного балету України. Пара танцівників Катерина Кухар і Олександр Стоянов добре відома в світі. Вони танцювали на кращих сценах та зробили чималий внесок у розвиток балету у себе на батьківщині.

Класична балетна вистава

Трагічна історія “Кармен” увійшла в історію опери і балету. У любовному трикутнику між красунею циганкою, простим солдатом Хосе та тореро Тореадором усі кути гострі. Заради своїх почуттів Хосе ладний піти на будь-що. Але його обраниця цінує лише особисту свободу та власні миттєві бажання. Ревнощі засліплюють, кохання запалює серця, стрімкі рухи танцівників сповнюються пристрастю.

Щоб потрапити на балет “Кармен” з Катериною Кухар в Києві, купуйте квитки на нашому сайті і в касах міста. Ще більше балетних вистав в афіші Києва шукайте на нашому сайті.

Де побачити виступ Катерини Кухар в Києві? На балетній виставі “Кармен”!

  1. Класика світового мистецтва
  2. Майстерне виконання зіркових танцівників
  3. Захоплююча музика
Попереднє замовлення