Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Київ
04 вересня

Коханці на замовлення або не в своїй тарілці

Ціна: 300-400 грн

Малий зал Палацу «Україна»
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 103
Купити квиток
300-400 грн
Купити квиток

Квитки на "Коханці на замовлення або не в своїй тарілці"

Тривалість події — 120 хвилин.
04 вер., пʼятниця

Про подію

Коханці на замовлення або не в своїй тарілці: сімейна драма на сцені Києва

6 червня 2020 року на столичній сцені можна буде споглядати справжнісіньке безумство, яке так добре знайоме багатьом одруженим парам. Вистава «Коханці на замовлення або не в своїй тарілці» - це історія про пару, яка ледь не була застукана на гарячому, при цьому якимось дивом примудрився виплутатися з божевільної круговерті подій. Сюжет розповість про побутові реаліях кожної української сім'ї, що переживає стандартну кризу відносин, а також поділиться незвичайними способами виходу з будь-яких ситуацій, що склалися. Купити квитки слід заздалегідь в електронних касах нашої афіші Києва. Ціна одного квитка - 250-400 гривень. А споглядати цікаву постановку можна буде у Палаці «Україна».

Весела, повчальна і колоритна історія з несподіваним фіналом

Головний герой «Коханців на замовлення або не в своїй тарілці» планує казковий вечір в своєму заміському будиночку, куди запросив красуню-коханку. Як тільки плани були побудовані, а думки в його голові змінилися на романтичне русло - раптово з'ясовується, що дружина, яка до того виїхала відвідати свою маму, раптово скасовує поїздку і повертається. Це ставить головного героя в незручне становище, змушуючи швидше придумувати всі можливі варіанти виходу з такої делікатної ситуації.

Ролі виконують:

  • Георгій Поволоцький;
  • Ірина Бібік;
  • Володимир Хохлов;
  • Марія Хохлова;
  • Катерина Костіна;
  • Олександр Рудько та інші.

Хочете дізнатися, чим закінчиться ця комедна і незручна історія? Тоді не пропустіть можливість подивитися її на головній сцені України!

Попереднє замовлення