Категорії Інформація
Каси Додати подію
Коло ФрАнка
23 лютого 2024

Коло ФрАнка

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 200-400 грн

Київський культурний кластер "Краків"
Русанівська набережна 12/2

Про подію

Вперше у Києві!

Музичний кіно-спектакль "Коло ФрАнка" - про наше героїчне сьогодення, минуле та майбутнє.

Зворушливі пісні на вірші Лесі Українки, Степана Руданського, Івана Франка, чуттєвий тембр Ігоря Воєвуцького, прониклива гра акторів - подарують заряд душевності і добра.

Знати свою історію, пам’ятати своє коріння, усвідомлювати силу своєї культури. Циклічність подій зараз як ніколи підтверджує важливість доносити майбутньому поколінню ці прості істини. Проєкт «Коло ФрАнка» — це певна ілюстрація циклу, у якому кожне нове покоління зіштовхується з проблемами самоідентифікації та відстоювання власних кордонів на всіх рівнях. У рамках проєкту «Коло ФрАнка» глядачі побачать пісенно-поетичний короткометражний фільм, режисером якого став талановитий Станіслав Сукненко. Стрічка складається з 4-х відеокліпів на вірші видатних українських митців – Лесі Українки, Івана Франка та Степана Руданського. Поміж тим, кліпи між собою червоною ниткою переплітає пронизлива історія військового в шпиталі.

«Завжди складно починати щось нове, але коли відчуваєш необхідність бути корисним країні і людям, йдеш за покликом серця — роби! Це історія про українців, про свідомих та вмотивованих. Історія, у якій минуле поєднається з сьогоденням, реальність із мрійливими фантазіями. Про культуру. Війну. Життя. Втрати. Пошуки. Про музику та про мистецтво», — каже ідейний натхненник та автор проєкту Ігор Воєвуцький.

Глядачі побачать не тільки музичний фільм, але й гру акторів на сцені. Окрім того, Ігор разом зі своїм гуртом (з однойменною назвою “Коло ФрАнка”) наживо виконає пісні на вірші легендарних українських поетів, які лунають в стрічці.

Це надзвичайно потужна творча робота про наше, сповнене жахливих випробувань, сьогодення, яке так нерозривно переплітається з минулим і так голосно звучить у майбутнє. Стиль творення проєкту споріднений з нашим геніальним поетичним кіно "Тіні забутих предків". Проєкт дуже влучно оспівує силу духу і змальовує красу душі нескореного українського народу. «Коло ФрАнка» — це також про всіх нас сьогодні.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код