Категорії Інформація
Каси Додати подію
Концерт Олега Скрипки з дигустацією вина
18 грудня 2022

Концерт Олега Скрипки з дигустацією вина

Ціна: 1495 грн

Ресторанно готельний комплекс «Краків»
Брест-Литовське шосе, 8-А
Купити квиток

Замовити квитки на "Концерт Олега Скрипки з дигустацією вина"

Тривалість події — 120 хвилин.
18 груд., неділя

Про подію

Вишукана вечеря у готельно-ресторанному комплексі «Краків».

На вас чекає дигустація авторських вин Олега Скрипки «Країна Мрій»:

Біле Трамінер - насичений фруктовий аромат з тонами пелюсток чайної троянди і тропічних фруктів та виразний і гармонійний смак з відтінками прянощів подарують насолоду яскравою плодово-квітковою гамою вина Трамінер.

Розе Піно Нуар «Країна Мрій»

Аромат з нотами стиглої полуниці, малини, вишні та відтінками цитрусових. Легке та гармонійне вино, з приємною освіжаючою кислотністю і тонами червоних ягід у смаку.

Червоне витримане Піно Нуар. Вино розкривається ароматами стиглої вишні, малини, червоних і чорних ягід з тонами ванілі від витримки в дубових баріках понад 8 місяців. Смак елегантний, з м’якими танінами, нотами лісових ягід, фруктів та прянощів, що завершується тривалим післясмаком.

Чудовим доповненням буде музичний супровід до кожної подачі вина, який виконуватиме Олег Скрипка - Легенда української рок-музики, актор, співак, пісень, лідер найпопулярнішого у світі українського рок – гурту «Воплі Відоплясова», власник та організатор фестивалю «Країна Мрій», а також засновник фестивалю сучасної української рок-музики – «Рок Січ» та бенд.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код