Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Концертний промо-тур НАОНІ з проектом «Гуц and Roll» (Київ)
30 вересня 2021

Концертний промо-тур НАОНІ з проектом «Гуц and Roll» (Київ)

Ціна: 250-1290 грн

Жовтневий палац
Алея Героїв Небесної Сотні, 1
Купити квиток
250-1290 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Концертний промо-тур НАОНІ з проектом «Гуц and Roll» (Київ)"

30 вер., четвер
Концертний промо-тур НАОН...
Концертний промо-тур НАОНІ з проектом «Гуц and Roll»
29 вересня, 19:00 Полтава 350-800 грн Купити

Про подію

НАОНІ в Києві!

30 вересня 2021 року у Жовтневому Палаці відбудеться концерт НАОНІ Оркестра в Києві з новою програмою «Гуц and Roll.Найкращі інструментальні хіти сучасних українських композиторів».  Виступом у столиці Національний академічний оркестр народних інструментів України завершить всеукраїнський промотур. Музику спеціально для цієї програми написали сучасні українські композитори. Також до концерту увійдуть відомі народні пісні в новому аранжуванні. Джаз, фолк і рок лунатимуть цього вечора з однієї сцени. І що особливо цікаво, всі композиції будуть виконані виключно на традиційних інструментах, на яких грали ще наші предки.

Концерт «Гуц and Roll»

Але цього вечора віртуозні артисти оркестру готові дивувати сучасними ритмами, які органічно поєднуються з традиційним звучанням. Інноваційний підхід разом з неперевершеним професіоналізмом - ось рецепт успіху легендарного музичного колективу, який здатен розкрити для вас увесь неповторний колорит українських музичних інструментів.

На рахунку НАОНІ вже сім перемог у шоу “Битва оркестрів”, колектив вітали оплесками на провідних сценах світу, а репертуар оркестру охоплює широкий діапазон напрямків, від народних мелодій до саундтреків к міжнародним кінохітам.

В останні роки НАОНІ міцно утримує  позиції інноваційного флагмана української музики та активно співпрацює з топовим виконавцями. Серед нихONUKA, Олег Скрипка, Руслана, Джамала, колективи «Друга ріка», Mad Heads, KozakSystem та інші.

Щоб потрапити на концерт НАОНІ в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше концертів в афіші Києва шукайте на нашому сайті.

Чому варто піти на концерт НАОНІ в Києві?

  1. Нова сучасна програма
  2. Твори українських композиторів
  3. Завершальний виступ туру

Твори для проекту писали:

  • Андрій Шусть
  • Юрій Шевченко
  • Іван Тараненко
  • Сергій Бедусенко
  • Ігор Юзюк
  • Борис Севастьянов
  • Віктор Дмитренко та інші.

Концерт відбудеться за підтримки Українського культурного фонду

Попереднє замовлення