Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Космічна Мандрівка + Калуокахіна. Зачарований Риф
05 - 27 серпня 2021

Космічна Мандрівка + Калуокахіна. Зачарований Риф

Ціна: 200-250 грн

Планетарій
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 57/3
Вибрати дату

Замовити квитки на "Космічна Мандрівка + Калуокахіна. Зачарований Риф"

Тривалість події — 42 хвилин.
05 серп., четвер
06 серп., пʼятниця
09 серп., понеділок
10 серп., вівторок
11 серп., середа
12 серп., четвер
13 серп., пʼятниця
16 серп., понеділок
17 серп., вівторок
18 серп., середа
19 серп., четвер
20 серп., пʼятниця
25 серп., середа
26 серп., четвер
27 серп., пʼятниця

Про подію

"Калуокахіна. Зачарований Риф "і" Космічне Подорож "в Києві!

З 2 липня по 27 серпня в Київському планетарії проходить науково-пізнавальна повнокупольна програма з двох фільмів "Калуокахіна. Зачарований Риф " і" Космічна Подорож "в Києві. Діти дізнаються багато нового про глибоководне життя світового океану і його мешканців. Привідкриють завісу Таємниці планет і сузір'їв безкрайнього Космосу. Повнокупольні науково-пізнавальні фільми створені для демонстрації в планетаріях з  куполом, що покриває зал. Фільм транслюється на повні 360 градусів, що сприяє ефекту занурення глядача прямо в картинку.

Науково-пізнавальна програма в Планетарії

“Калуокахіна. Зачарований Риф”. Чудова, яскрава і інтригуюча історія з життя зачарованого коралового рифу Калуокахіна. Повнокупольна насичена подорож, що зачіпає тему захисту навколишнього середовища. Захищений магічними чарами риф вберігав своїх мешканців від впливу людей. Але одного разу закляття виявилося знятим і в житті Джейка і його друга Коротуна відбулися несподівані зміни ...

Космічна подорож. Хочете відправиться прямо в залі Планетарію в справжню космічну подорож? Послухати стародавні легенди про планети і зірки? Прогулянка з зірками стала можливою завдяки цьому повнокупольному науково-пізнавальному фільму. Сідайте зручніше, наш зореліт виходить у відкритий Космос!

Щоб потрапити на пізнавальну програму "Калуокахіна. Зачарований Риф "і" Космічна Подорож "в Києві, купуйте квитки в Планетарій на сайті і в касах міста. Ще більше пізнавальних фільмів для дітей у афіші Києва на нашому сайті.

Де з користю провести час з дітьми в Києві? У Планетарії на повнокупольній програмі "Калуокахіна. Зачарований Риф "і" Космічна Подорож ".

Калуокахіна. зачарований Риф

  • Виробництво: Німеччина
  • Мова: українська
  • Тривалість: 32 хв.
  • Рік: 2013
  • Вік: 5 +

Космічна подорож

  • Виробництво: Україна
  • Мова: український
  • Тривалість: 10 хв
  • Рік: 2016
  • Вік: 6+
Попереднє замовлення