Категорії Інформація
Каси Додати подію
Космічний Новий рік. Динозаври: подорож у часі
07 січня 2024

Космічний Новий рік. Динозаври: подорож у часі

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «НОВИЙ РІК»

Планетарій
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 57/3

Про подію

“Космічний Новий рік. Динозаври: Подорож у часі” у Києві!

19-31 грудня 2023 року та 2-7 січня 2024 року в Планетарії відбудеться повнокупольний сеанс “Космічний Новий рік. Динозаври: Подорож у часі” у Києві. 

Новорічна програма в Київському Планетарії є особливою. Вона поєднує в собі тематичні події в форматі повнокупольних фільмів з розважально-театральними перформансами на новорічну тематику. 

Програма включатиме три дійства, які чергуються між собою сценарійно, доповнюючи одне одну. Дії відбуватимуться у фантастичному просторі фоє та в Зоряній Залі. 

До Ваших послуг яскраві фотозони, святкове кафе та тепла атмосфера свята.

Також відбудеться прем’єра нового повнокупольного фільму для дітей “Динозаври: подорож у часі”. Разом з героїнею Селестою здійсніть подорож на Землю за часів величних, а інколи й надзвичайно небезпечних велетнів - динозаврів. 

Космічний Новий рік у Київському Планетарії

Дітям від 4 до 12 років даруємо знижку 20 % на квиток при купівлі квитків у касах Планетарію.

Тривалість програми 90 хвилин.

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь-якому разі не будуть втрачені*.

*У разі відміни(зупинки) програми у зв’язку з повідомленням про повітряну тривогу, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує перегляд даної програми в повному обсязі таким чином: якщо в період проведення програми буде повідомлено про повітряну тривогу, відвідувачам необхідно буде перейти в найближче укриття (станція метро “Олімпійська”). Квитки на сеанс, під час якого оголошена повітряна тривога, можуть бути використані повторно на інші програми відповідно до номіналу.

Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.

Щоб потрапити на повнокупольний сеанс “Космічний Новий рік. Динозаври: Подорож у часі” у Києві, купуйте квитки на нашому сайті та у касах міста. Ще більше повнокупольних сеансів в афіші Києва шукайте у нас на сайті.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код