Категорії Інформація
Каси Додати подію
КВАРТЕТ
28 - 29 січня 2023

КВАРТЕТ

Ціна: 200-500 грн

Київський національний академічний театр оперети
вул. Велика Васильківська, 53/3
Вибрати дату

Замовити квитки на "КВАРТЕТ"

28 січ., субота
29 січ., неділя

Про подію

Нова вистава «Квартет» за п'єсою англійського письменника і драматурга Рональда Харвуда (переклад Я. Іваницької) – на сцені Національної оперети!

Це цікава історія не лише про те, що відбувається на сцені, але й за лаштунками.  Розповідь про людяність і світ театру, де чотирьом колишнім оперним співакам доведеться повернутися в минуле.

Дія відбувається у розкішному будинку, де живуть колишні артисти оперної сцени. Святковий концерт, який проходить щорічно 10 жовтня у день народження Джузеппе Верді, цього разу має принести прибуток, щоб уникнути закриття притулку. Директор гала Седрік запрошує співачку Джін, велику оперну діву, яка славиться своїм складним характером та колись була одружена з одним із жителів притулку Реджинальдом. Жінка категорично відмовляється брати участь в концерті, однак, вистава все ж таки відбувається.

Вистава «Квартет» - це роздуми про сьогоднішнє і майбутнє. Кожен із героїв відкриє свої таємниці життя та визнає власні гріхи. Так, їм не пощастило в житті, але вони й надалі вірять у краще та підтримують один одного.

Режисер-постановник, художник-постановник, художник з костюмів –

народний артист України Олександр Білозуб.

Диригент-постановник – заслужений діяч мистецтв України Сергій Дідок.  

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код