Рус Укр Eng
Категорії Інформація
26 листопада 2021

Kyiv Modern Ballet. Болеро. дощ

Ціна: 150-600 грн

Театр опери і балету для дітей та юнацтва
вул. Межигірська, 2
Купити квиток
150-600 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Kyiv Modern Ballet. Болеро. дощ"

Тривалість події — 120 хвилин.
26 лист., пʼятниця

Про подію

Балет Раду Поклітару в Києві!

У Театрі опери та балету для дітей та юнацтва в Києві відбудеться вечір одноактних балетів “Болеро” та “Дощ” від “Київ Модерн-балет”. Перший балет - це постановка на музику Моріса Равеля. За словами Раду Поклітару, ця вистава про боротьбу людини за власне “Я” та право бути не таким як інші, як усі. Герой балету це особистість, яка протистоїть натовпу. Вистава “Болеро” була нагороджена премією “Київська пектораль-2007” у номінації “Подія року”

Вечір одноактних балетів. «Болеро» та «Дощ»

“Дощ” - це поєднання музики Й. С. Баха та мелодій народів світу. Вистава стала однією з хореографічних мініатюр, які за задумом автора, мали урізноманітнити репертуар театру. Однак разом з тим артисти театру створили щось більше, аніж номер для концертів. Так виникли новели на народну музику, об'єднані прелюдіями і фугами великого композитора. Постановка наповнена тріо, парними танцями та сольними виступами, кожен герой яких, розповідає нам свою власну історію. Так виникла філософська притча, про випадкових людей, об'єднаних у просторі і часі, про натовп особистостей і особистість у натовпі. Про різноманітність культур та ментальностей і загальні людські цінності.

Щоб побачити балети Раду Поклітару “Дощ” та “Болеро” у Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ціна квитків від 150 до 600 гривень. Ще більше вистав шукайте в афіші на нашому сайті.

Моріс Равель «Болеро». Балет на одну дію

Постановний склад:

  • Лібрето, хореографія, постановка — Раду Поклітару
  • Художник костюмів — Ганна Іпатьєва
  • «ДОЩ» хореографічна фантазія на музику Й. С. Баха та народів світу. Балет на одну дію

Склад постановників:

  • Хореографія та постановка — Раду Поклітару
  • Художник костюмів — Ганна Іпатьєва
Попереднє замовлення