Категорії Інформація
Каси Додати подію
20 листопада 2022

Kyiv Modern Ballet. Двоє на гойдалці. Квартет-а-тет. Раду Поклітару

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 250-500 грн

Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва)
вул. Межигірська, 2

Про подію

ДВОЄ НА ГОЙДАЛЦІ

за мотивами однойменної п’єси Вільяма Гібсона

на музику Й.С. Баха, Ч.Варгас

балет на 1 дію

«П’єса Вільяма Ґібсона – дивовижно тонкий психологічний аналіз взаємин чоловіка й жінки, які, понад усе, прагнуть бути разом, але не здатні боротися за власну любов. Ці персонажі здалися мені настільки зворушливими й беззахисними, що в моїй фантазії одразу народився хореографічний еквівалент цієї щемливої історії. Вистава «Двоє на гойдалці» – діалог двох самотностей, які не зуміли зберегти своє крихке щастя», – Раду Поклітару

Дві самотності, дві кімнати, два телефони та одне бажання – бути разом... Історія кохання, підглянута в замкову шпарину життя. Історія розставання, підслухана у пронизливої скрипки Баха.

Квартет-а-тет

на музику Ада Мааса

Одноактний балет «Квартет-а-тет» був поставлений за замовленням Ейндховенського «Парк-театру» на спеціально написану музику - нідерландський композитор Ад Маас створив квартет для чотирьох віолончелей для хореографа Раду Поклітару та артистів театру.

Музика, яка дивним чином поєднує в собі мелодійність та гостро сучасний характер звучання, стала основою хореографічної притчі для чотирьох танцівників. Відсутність явного сюжету не заважає, а, швидше, допомагає розкривати стосунки персонажів.

Психологічні нюанси та сценічні ефекти, що раніше не використовувалися на вітчизняній балетній сцені, - головна риса цієї вистави, яка не має аналогів у репертуарі театру.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код