Рус Укр Eng
Категорії Інформація
30 вересня 2021

Kyiv Modern Ballet. In pivo veritas. Девять свиданий. Раду Поклитару

Ціна: 150-600 грн

Театр опери і балету для дітей та юнацтва
вул. Межигірська, 2
Купити квиток
150-600 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Kyiv Modern Ballet. In pivo veritas. Девять свиданий. Раду Поклитару"

Тривалість події — 120 хвилин.
30 вер., четвер

Про подію

IN PIVO VERITAS і «Дев’ять побачень» в Києві!

У Театрі опери і балету для дітей і юнацтва відбудеться вечір одноактних балетів IN PIVO VERITAS і «Дев’ять побачень» в Києві від балетмейстера Раду Поклітару. На вас чекають дві зовсім різні за настроєм історії. Перша - про пінний хміль, який надає ногам крила, а серцю - нестримну жагу танцювати. Балет створено на ірландську народну музику та музику доби Ренесансу, тому запальні танці must have

Вечір одноактних балетів Раду Поклітару

Прем'єрний балет “Дев'ять побачень” - це не про Ромео і Джульєтту. Це про звичайних людей, які хочуть вирватися з самотності і зробити крок на зустріч один одному. Іноді безглуздий, інколи зворушливий і навіть трагічний. Такі ситуації були в житті у кожного. Бо всі ми люди. І навіть не дуже вдале побачення - це спроба і крок вперед, бо якщо довго стояти на одному місці, йти буде вже нікуди. Наші герої танцюють про свої почуття під музику Фредеріка Шопена.

Щоб потрапити на вечір одноактних балетів IN PIVO VERITAS і «Дев’ять побачень» в Києві, купуйте квитки на нашому сайті і в касах міста. Ціна квитків від 150 до 750 гривень. Ще більше вистав шукайте в афіші Києва на нашому сайті.

Де подивитись сучасний балет в Києві? На виставі IN PIVO VERITAS і «Дев’ять побачень»!

  1. Постановка від найвідомішого хореографа України
  2. Прем'єрна вистава
  3. Вся палітра почуттів, втілена в танці
Попереднє замовлення