Рус Укр Eng
Категорії Інформація
17 листопада 2021

Kyiv Modern Ballet. Квартет-а-тет, Двое на качелях, Вверх по реке

Ціна: 150-600 грн

Театр опери і балету для дітей та юнацтва
вул. Межигірська, 2
Купити квиток
150-600 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Kyiv Modern Ballet. Квартет-а-тет, Двое на качелях, Вверх по реке"

Тривалість події — 120 хвилин.
17 лист., середа

Про подію

“Квартет-а-тет”, “Вгору по річці”, “Двоє на гойдалках” в Києві!

17 листопада 2021 року у приміщенні Театру опери і балету для дітей і юнацтва відбудеться вечір одноактних балетів від KYIV.MODERN.BALLET в Києві. Одразу три вистави в один вечір, які не залишать байдужим жодного глядача.

Вистава «Квартет-а-тет» об’єднає на сцені чотири віолончелі та чотирьох танцівників. Жодних декорацій, лише експресія тіла та музики Ада Мааса. Психологічна притча, яка розповідає про розділ двох світів: пристрасних та буремних.

“Вгору по річці” - вистава на музику Олександра Родіна. Натхненням для створення цього балету стала “Історія Бенджаміна Баттона”. У лібрето можна побачити і натяки на Скота Фіцджеральда і алюзії на безсмертне творіння Гете. Однак головним для постановника залишається виразна сила танцю як сучасного мистецтва, яке здатне створювати повноцінний наративний формат.   

Вечір одноактних балетів від “Київ Модерн-балет”

І нарешті, третя історія за мотивами всесвітньо відомої п`єси, покладена на музику Й.С.Баха та Ч. Варгас. “Двоє на гойдалках”. Дві долі, два голоси, дві кімнати у великому місті. Одне життя, яке судилося прожити разом, хай навіть у постійних сумнівах та коливаннях. Лише у короткому проміжку часу, який вмістив в себе цілий світ людських сподівань і почуттів.

Щоб потрапити на вечір одноактних балетів від театру KYIV.MODERN.BALLET в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше неймовірних вистав в афіші Києва шукайте на нашому сайті.

Де побачити сучасні балетні вистави в Києві? На вечорі одноактних балетів KYIV.MODERN.BALLET!

  1. Постановка видатного хореографа Раду Поклітару
  2. Незвичні постановки, сповнені глибокого сенсу
  3. Неймовірна музика і хореографія
Попереднє замовлення