Рус Укр Eng
Категорії Інформація
13 жовтня 2021

Kyiv Modern Ballet. Пиковая дама. Pаду Поклитару

Ціна: 290-1500 грн

Жовтневий палац
Алея Героїв Небесної Сотні, 1
Купити квиток
290-1500 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Kyiv Modern Ballet. Пиковая дама. Pаду Поклитару"

Тривалість події — 120 хвилин.
13 жовт., середа

Про подію

“Пікова дама” в Києві!

13 жовтня 2021 року у Жовтневому Палаці відбудеться сучасний балет “Пікова дама” в Києві від відомого хореографа Раду Поклітару та театру “Київ Модерн балет”. Кожна вистава майстра - це особливий світ, де долі головних персонажів - привід поговорити про щось більше. Мова танцю стає тут важливим провідником у світ емоцій та неймовірної виразності. На цей раз у центрі уваги Раду Поклітару - моральні цінності і вибір героя між коханням та збагаченням. У постановці втілені провідні тенденції сучасного балету. Для вистави створені ексклюзивні костюми, також будуть використані цифрові технології, які повністю занурять глядачів в дійство завдяки доповненій  реальності. Хореографічні рішення постановника і майстерність танцівників здивують вас своєю пластикою та яскравістю.

Новий балет Раду Поклітару

Кохання робить людину слабкою, а гроші обіцяють могутність. Проте ціна такої влади - сама душа людини, яку так легко втратити в гонитві за статками. Чудова музика Чайковського та містична історія Олександра Пушкіна об'єднаються у новій виставі “Київ Модерн балет” і вразять глядачів.

Щоб потрапити на сучасний балет “Пікова дама” в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше яскравих вистав в афіші Києва шукайте на нашому сайті.

Де подивитися нову постановку Раду Поклітару? На балеті “Пікова дама” в Києві!

  1. Сучасний підхід до балету
  2. Майстерна хореографія від відомого постановника
  3. Містична історія, перевірена часом
Попереднє замовлення