Категорії Інформація
Каси Додати подію
11 березня 2022

Kyiv Modern Ballet. Пікова дама. Раду Поклітару

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 190-990 грн

Жовтневий палац
Алея Героїв Небесної Сотні, 1

Про подію

“Пікова дама” в Києві!

У Жовтневому Палаці відбудеться сучасний балет “Пікова дама” в Києві від відомого хореографа Раду Поклітару та театру “Київ Модерн балет”. Кожна вистава майстра - це особливий світ, де долі головних персонажів - привід поговорити про щось більше. Мова танцю стає тут важливим провідником у світ емоцій та неймовірної виразності. На цей раз у центрі уваги Раду Поклітару - моральні цінності і вибір героя між коханням та збагаченням. У постановці втілені провідні тенденції сучасного балету. Для вистави створені ексклюзивні костюми, також будуть використані цифрові технології, які повністю занурять глядачів в дійство завдяки доповненій  реальності. Хореографічні рішення постановника і майстерність танцівників здивують вас своєю пластикою та яскравістю.

Новий балет Раду Поклітару

Кохання робить людину слабкою, а гроші обіцяють могутність. Проте ціна такої влади - сама душа людини, яку так легко втратити в гонитві за статками. Чудова музика Чайковського та містична історія Олександра Пушкіна об'єднаються у новій виставі “Київ Модерн балет” і вразять глядачів.

Щоб потрапити на сучасний балет “Пікова дама” в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше яскравих вистав в афіші Києва шукайте на нашому сайті.

Де подивитися нову постановку Раду Поклітару? На балеті “Пікова дама” в Києві!

  1. Сучасний підхід до балету
  2. Майстерна хореографія від відомого постановника
  3. Містична історія, перевірена часом
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код