Рус Укр Eng
Категорії Інформація
05 грудня 2019

Лускунчик (Київ Модерн-Балет)

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 90-630 грн

Жовтневий палац
м. Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1

Про подію

«Лускунчик» від «Київ Модерн-балет» в Києві!

5 грудня 2019 року у Жовтневому палаці в Києві відбудеться балет «Лускунчик» від відомого хореографа Раду Поклітару і танцівників «Київ Модерн-балет». Це казкова новорічна історія про вразливий світ дитинства, про маленьку дівчинку Марі, про чарівника Дроссельмейєра, який перетворив родину Штальбаумів на мишей, а Марі подарував дивну ляльку. Про те, як вона закохалася у добре серце Лускунчика і побачила його справжню красу. Про те, як добро і зло можуть бути схожими одне на одне і як вони можуть помінятися місцями. Саме казка великого казкаря Ернста Гофмана надихнула Раду Поклітару на створення цього балету на музику Петра Чайковського.

Балет Раду Поклітару

Цей світ сповнений драматизмом, психологічністю та неймовірними перевтіленнями. Це чарівна історія, передана силою емоцій та рухів, без жодного слова, під звучання геніальної музики. І звичайно, це неповторне авторське бачення Раду Поклітару, який вміє переказати будь-яку історію, як ніхто інший.

За час діяльності «Київ Модерн-балет» створив 16 одноактних балетів і 5 повнометражних вистав та отримав 5 премій «Київська пектораль» в номінації «Краща вистава».

Щоб потрапити на балет «Лускунчик» від Раду Поклітару і «Київ Модерн-балет», купуйте квитки на нашому сайті і в касах міста. Ціна квитків від 90 до 750 гривень. Ще більше вистав шукайте в афіші на нашому сайті.

  • Лібрето, хореографія, постановка — Раду Поклітару
  • Сценографія — заслужений діяч мистецтва України — Андрій Злобін
  • Художник костюмів — Ганна Іпатьєва
  • Асистент хореографа — заслужений артист України Анатолій Козлов
Попереднє замовлення