Рус Укр Eng
25 червня 2019

Лебедине озеро

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
250-2200 грн

Національна опера України
м. Київ, вул. Володимирська, 50

Про подію

25 червня 2019 року на всіх шанувальників класичного балету чекає справжня подія - спектакль «Лебедине озеро» в Національній опері України. Соло виконує прима Національного академічного театру опери та балету ім. Тараса Шевченка - Христина Шишпор, яка виконає роль Одетти і Одиллии. Постановку цього балету здійснив балетмейстер Анатолій Шекера.

На роль злого Ротбарта запрошений прем'єр Будапештської опери Євген Лагунов, відомий в балетному світі своейтехнікой, майстерністю і легкістю.

Ще одна зірка цього балету - народний артист України, соліст балету Національної опери України, запрошений артист American Ballet Theatre і Wiener Staatsoper (Віденської державної опери) Денис Недак, який буде танцювати партії принца Зігфріда.

Балет в Національній опері України

Відомий на весь світ балет Петра Чайковського «Лебедине озеро» вже понад 140 років підкорює світові балетні сцени і завжди користується любов'ю і увагою глядачів. Постановка цього балету - справжній виклик для кожного балетмейстера, а від танцівників ця постановка вимагає величезної самовідданості і майстерності.

Але коли на одній сцені танцює стільки неймовірних і талановитих танцівників світового рівня, результат готовий перевищити всі найсміливіші очікування.

Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99