Рус Укр Eng
Категорії Інформація
13 вересня 2021

Лебедине озеро

Ціна: 200-990 грн

Жовтневий палац
Алея Героїв Небесної Сотні, 1
Купити квиток
200-990 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Лебедине озеро"

13 вер., понеділок

Про подію

“Лебедине озеро” в Києві!

13 вересня 2021 року в Жовтневому палаці зустрічайте класичний балет “Лебедине озеро” в Києві у виконанні найкращих танцівників України! Вічне протистояння Одетти і Оділлії,  втілене у чудовому танці під всесвітньо відому музику Петра Чайковського.  Історія зради та кохання, яке здатне перемогти зло, розкриється глядачам у майстерному виконанні прем’єра Національної опери Олександра Стоянова та двох чарівних танцівниць - Ілони Кравченко та Момми Місакі.

Ілона Кравченко - переможниця численних міжнародних балетних конкурсів та солістка  балету Львівського оперного театру. Свою творчу кар'єру вона розпочала ще у 16 років як артистка театру “Київ Модерн Балет” відомого хореографа Раду Поклітару. А потім два роки працювала в Оперному театрі у Дніпрі. В її танцювальний репертуар входять головні ролі в балетах “Білосніжка”, “Лускунчик”,  “Ромео і Джульєтта”.

Балет за участі О. Стоянова

Момма Місакі - солістка Національного оперного театру в Києві. У рідній Японії вона здобула першу премію FLAP у загальнонаціональному конкурсі. А потім вирушила на навчання до Новосибірську. З 2016 року балерина навчається в Академії балету ім. Ваганової.  Танцювала на сцені Маріїнського театру. Момму Місакі по праву вважають однією з найбільш технічних японських балерин.

Олександр Стоянов - всесвітньо відомий артист та прем'єр Національної опери України ім. Т. Шевченка. У 2019 році отримав звання народний артист України. Активно популяризує український балет не тільки на батьківщині, а й закордоном. Лауреат і переможець численних міжнародних балетних конкурсів.

Щоб потрапити на балет “Лебедине озеро” в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше вистав у афіші Києва шукайте на нашому сайті.

Де подивитися виставу за участі зірок українського балету? На балеті “Лебедине озеро”!

  1. Балет за участі солістів Київської та Львівської опери
  2. Прекрасна музика видатного композитора
  3. Майстерне виконання всіх танцювальних партій
Попереднє замовлення