Рус Укр Eng
Категорії Інформація
18 березня 2021

Лебедине озеро-3D

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 650-2950 грн

Палац Україна
вул. Велика Васильківська, 103

Про подію

Вперше в Україні .

17 та 18 березня 2021 року о 19-00, на головній сцені країни, у Палаці «Україна», відбудеться прем'єра всесвітньо відомого балету «Лебедине озеро» у форматі 3D.

На одній сцені - 80 артистів балету, масштабні декорації доповненої реальності та 2,5 години шоу у супроводі симфонічного оркестру  Київської опери (KyivOperaTheatre) під керівництвом Віктора Плоскіни,  Заслуженого артиста України, відомого постановками в США, країнах Європи та Азії. У складі київської трупи - провідні артисти українського та світовогобалету. Партію Принца Зігфріда повинен був танцювати єтуаль-прем'єр Віденської державної опери Денис Черевичко. Але,нажаль,професійна травма Дениса внесла свої корективи і головну чоловічу партію з радістю погодився виконати британський віртуозний танцівник, лауреат Британської Національної премії в області танцю і володар Ордена Британської імперії за служіння танцю Ксандер Паріш. У кулуарах Ксандера люблячи називають «головним принцом балету» за його красу та англійську аристократичну естетику танцю. Віртуозна прима-балерина Словацького національного театру в Братиславі Ольга Челпанова втілить на сцені дві протилежні ролі - ніжну Одетту і фатальну Одиллію, а прем'єр Національної опери України Олексій Тютюнник в образі злого генія Ротбарта змусить затамувати подих кожного глядача в залі.

Класична хореографія в поєднанні із сучасними віртуальними декораціями максимально підсилює враження від майстерності артистів балету і можливостей людського тіла.

 «Глядачі стануть учасниками самої дії за допомогою мультимедійного контенту», - ділиться своїми думками автор і художній керівник проєкту, заслужений артист України Руслан Бенціанов. «Ми готуємо особливе шоу. Презентуємо класичний балет з 3D-декораціями з метою привернути молодих глядачів до високого мистецтва, використовуючи сучасні технології. Поєднуючи мову танцю і цифрові декорації, робимо балет більш доступним  до сприйняття. А саму постановку - більш об'ємною і казковою!

Місія нашого проєкту - наблизити сучасного глядача до мистецтва, не порушуючи основи класики, поєднуючи високе мистецтво і новітні технології. До того ж  3D-технології в шоу - це гідна альтернатива традиційним декораціям, усвідомлений крок в екологічність у мистецтві». 

«Лебедине озеро» в 3-D - перформанс нового покоління і драматургія, перевірена часом!

Попереднє замовлення