Рус Укр Eng
Категорії Інформація
29 жовтня 2021

Лебедине озеро-3D

Ціна: 400-3100 грн

Палац Україна
вул. Велика Васильківська, 103
Купити квиток
400-3100 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Лебедине озеро-3D"

29 жовт., пʼятниця

Про подію

Шоу “Лебедине озеро ” в Києві!

29 жовтня 2021 року в Палаці культури “Україна” відбудеться відоме в усьому світі шоу “Лебедине озеро ”у форматі 3D в Києві від UKRAINIAN WORLD BALLET! На вас чекає справді масштабна подія: доповнена реальність, 80 танцівників балету, сучасні декорації і музичний супровід . Понад дві години незабутнього дійства, якому важко знайти аналоги в усьому світі.

Балет у форматі 3D

У Києві для вас танцюватимуть найкращі зірки українського та світового балету. Роль Принца Зігфрида виконає прем'єр Віденської опери Денис Черевичко. Прима Словацького національного театру в Братиславі Ольга Челпанова втілить образи Одетти и  Оділлії.

Як розповів автор і художній керівник  проекту  заслужений артист України Руслан  Бенцианов, завдяки цифровим технологіям глядачі буквально стають частиною вистави. Використання 3D проекцій та екранів дозволяє розсунути межі простору і поєднати два види мистецтва - класичне і візуальне. Автори переконані, що такий підхід допоможе зробити балет ближчим до нового покоління і привернути його увагу до цього неймовірного мистецтва.

Щоб потрапити на балет “Лебедине озеро ”у форматі 3D в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше вистав в афіші Києва на нашому сайті.

Куди піти всією родиною в Києві? На балет “Лебедине озеро ”у форматі 3D!

  1. Незабутні враження
  2. Романтична історія на всі часи
  3. Подив і захоплення
Попереднє замовлення