Рус Укр Eng
24 березня 2019

Лебединое озеро

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
1300-2900 грн

Національна опера України
м. Київ, вул. Володимирська, 50

Про подію

Тільки 24 Березня! Вперше в Україні! Прем'єр балету Національної опери України Олександр Стоянов і прима-балерина Баварського Національного балету Laurretta Summerscales - в спектаклі «Лебедине озеро».
24 березня на історичній сцені Національної опери України - балет «Лебедине озеро» у виконанні артистів світового балету: Олександра Стоянова і Лауретти Саммерсейл.
Запрошена артистка Лауретта Саммерсейл (Laurretta Summerscales) - народилася в Великобританії, вчилася в школі Англійського національного балету. З 2009 року Лауретти прийняли до Національної балет Англії, де згодом вона отримала звання прими балерини. З сезону 2017/18 вона стає примою-балериною Баварського Національного балету в Мюнхені. Лауретта одна з найтитулованіших сучасних балерин. Вона нагороджена Золотою медаллю Міжнародного балетного конкурсу в Пекіні, є володаркою пам'ятної медалі Джойс Персі, Премії «Стеллі Манн» і «Призу глядацьких симпатій» Міжнародного конкурсу «Dancer Award». Отримала премію «Кращий молодий танцюрист року» в 2007 і 2009 роках, а також Приз глядацьких симпатій Міжнародного конкурсу «Enbs Emerging Dancer» в 2013 і 2015 роках.
У Києві Laurretta вийде в дуеті з улюбленцем глядачів Олександром Стояновим, який буде танцювати партію принца Зігфріда.
Лебедине озеро "- світовий балет, який вже понад 100 років зберігає свою першість в серцях глядачів. Як символ, саме цей спектакль у багатьох людей асоціюється з балетним мистецтвом. Сьогодні «Лебедине озеро» є прикрасою в репертуарі практично всіх головних світових театрів. Балет створено за мотивами стародавньої німецької легенди, що розповідає про прекрасну принцесу Одетту, яку чаклун Ротбарт своїм прокляттям перетворив в лебедя. Це містична історія розказана під мотиви геніальної музики Петра Чайковського і побудована на контрастах боротьби світла і темряви, Одетти з Оділії. Де добро торжествує над злом.
Лібрето: Володимира Бегічева і Василя Гельцер
Музика: Петра Чайковського
Хореографія: Анатолія Шекери

Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99