Ледис Найт

Ледис Найт

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Про шоу

Спектакль, який облетів увесь світ, на київській сцені

"Ladies` Night" - іронічна та обнадійлива комедія авторства трьох геніальних французьких письменників - Маккартена, Коллара і Сінклера. У 2001 році твiр отримав звання кращої театральної п'єси, а також любов французької публіки.

Вистава комбінує в собі мюзикл і драму, що надає дійству одночасно глибокого психологізму і музичної насиченості. Купити квиток на всесвітньо відому постановку "Ladies` Night", яка пройде 20 березня в київському театрі оперети, ви можете на нашому сайті.

Дивовижне перетворення

"Ladies` Night" розповідає про реалізацію божевільної ідеї пересічною компанією друзів. Ключовий момент історії - цікава і трохи комічна спроба чоловіків отримати “легкі гроші” шляхом відкриття стриптизу для жінок. Зрозумiло, що ніхто з героїв ніколи не займався подібним, і це викликає відчуття незручностi і сміх одночасно. Але учасники п'єси налаштовані рішуче! Адже вони твердо вирішили - для них немає нічого неможливо! Слідкуйте за новинами на нашій афіші, щоб не пропустити розв'язку фантастичної комедії "Ladies` Night"!

DILEMMA - На Паті | Прем'єра
Придбати пісню:

Вистава Ледис Найт – Театр оперети