Рус Укр Eng
Категорії Інформація
23 січня - 19 лютого

Ліфт Вверх

Ціна: 100 грн

Театр «Сузір’я»
м. Київ, вул. Ярославів Вал, 14Б
Вибрати дату

Квитки на "Ліфт Вверх"

Тривалість події — 90 хвилин.
23 січ., четвер
15 лют., субота
19 лют., середа

Про подію

Ліфт вгору - чудовий дозвілля з театром «Сузір'я»

Бажаючи провести час, доторкнувшись до мистецтва, але водночас відпочиваючи, з легкістю і цікавістю, без заглиблення у складні життєві проблеми, відвідайте Київську академічну майстерню театрального мистецтва Сузір'я. Саме в ці дні до уваги глядачів буде запропоновано чудову виставу Ліфт вгору. Над постановкою працювала згуртована команда професіоналів сцени: 

  • режисер А. Аль Юсеф;
  • композитор І. Розін;
  • актор Е. Бариков;
  • артистки І. Волошина і Е. Бєлова та інші.

Спектакль поєднує в собі одночасно чотири твори драматурга А. Слаповського: «Переклад», «Гра в прощання», «Ліфт вгору», «Двері». Названі новели стали частиною красивою, що не обтяжує складними сюжетними поворотами і незрозумілими фразами п'єси «Від червоного щура до зеленої зірки», яка, однак наштовхує на роздуми про спосіб життя і вплив характеру людини, нахилів на його існування. Вся історія наскрізь просякнута ідеєю, що ми являємо собою не результат того, що з нами відбувається, а результат своїх дій. Згідно основної думки постановки, людина змінюється не під впливом обставин, а після різних своїх вчинків.

Як потрапити на виставу в Києві

Урізноманітніть своє дозвілля, сходіть на виставу до театру «Сузір'я». Вам гарантовано легке сприйняття постановки, завдяки чому глядач відпочиває душею, отримує від артистів заряд енергії, чудові яскраві емоції. Запам'ятається такий вечір надовго, а для захоплюючого проведення часу досить купити або замовити квиток в касі міста або онлайн. Ціна такого задоволення становить всього 100 грн. У Києві не так багато розваг, здатних подарувати щирість, насолоду і вразити в саме серце за такою вартістю, тому не пропустіть унікальну можливість.

Попереднє замовлення