Рус Укр Eng
Категорії Інформація
09 листопада 2021

Ліга Сміху - 2021. Фінал

Ціна: 250-1190 грн

Жовтневий палац
Алея Героїв Небесної Сотні, 1
Купити квиток
250-1190 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Ліга Сміху - 2021. Фінал"

Тривалість події — 120 хвилин.
09 лист., вівторок

Про подію

Концерт відбудеться згідно із діючими нормами епідемічних обмежень відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 9 грудня 2020 року (із змінами). Обов’язковою умовою доступу для глядачів на концерт є наявність захисної маски та одного з наступних документів:

  • Негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який проведено не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу);
  • Негативний результат експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який проведено не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу);
  • Документ, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини;
  • Документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації;
  • Довідку про нещодавно перенесене захворювання, спричинене короновірусною інфекцією
  • Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує одужання від COVID-19
  • Перелічені вище обмеження не стосуються осіб молодше 18 років. У випадку відвідування заходу особами молодше 18 років необхідно мати документи, що підтверджують вік.

“Ліга Сміху” в Києві!

9 листопада 2021 року у Жовтневому палаці зустрічайте довгоочікуваний фінал “Ліги Сміху” в Києві! Восьмий сезон Чемпіонату з гумору добігає кінця,  і вже зовсім скоро ми дізнаємось імена переможців. Але попереду нас чекає запекла боротьба найкращих і дуже смішних! Хто буде першим? На це питання зможуть незабаром відповісти всі глядачі нашого концерту! А всім іншим доведеться чекати на телевізійну версію!

Фінал восьмого сезону

Ми тримаємо в секреті імена учасників. Просто прийдіть і перевірте чи справдилися ваші сподівання. А можливо, хтось ставив на перемогу своїх улюбленців? Тим більше, ви маєте бути там! Щоб потрапити на фінал “Ліги Сміху” в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше концертів в афіші Києва шукайте на нашому сайті.

Хто переміг в “Ліга Сміху”-2021? Дізнайтесь під час фінального концерту!

  1. Першими побачити вирішальну битву з гумору
  2. Дізнатися імена переможців і призерів
  3. Отримати порцію адреналіну і чудового настрою!
Попереднє замовлення