Категорії Інформація
Каси Додати подію
Linkin Park, Red Hot Chili Peppers, Nirvana у виконанні симфонічного оркестру
07 липня 2024

Linkin Park, Red Hot Chili Peppers, Nirvana у виконанні симфонічного оркестру

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «A-CONCERT»

Тераса River Mall
Дніпровська набережна, 12

Про подію

Пісні Linkin Park, Red Hot Chili Peppers та Nirvana у виконанні симфонічного оркестру від A CONCERT 7 липня на терасі ТРЦ River Mall!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ ПОДІЇ ВІД A CONCERT: https://bit.ly/4dMUlHM

Ми підготували для вас програму, в якій зібрано хіти культових рок-гуртів! Музиканти оркестру GosOrchestra виконають пісні Numb, In The End, Californication, Can't Stop, Smells LIke Teen Spirit, Heart Shaped Box та багато інших у симфонічній обробці!

Переглянути програму події

Звучання улюблених композицій доповнить атмосферна локація з найкрасивішими заходами сонця на лівому березі Києва. До того ж на терасі знаходиться бар із прохолодними напоями на будь-який смак!

Місце: тераса River Mall (3 поверх ТРЦ), Дніпровська набережна, 12

Дата: 7 липня

Час: 19:00 (локація відкрита з 18:00)

На кожну подію від A CONCERT доступні три типи квитків:

— сидячі місця біля сцени;

— місця за VIP-столиками, де працюють офіціанти;

— «фан-зона»: доступ до тераси без резервування сидячого місця.

Програма прозвучить у виконанні GosOrchestra — симфонічного оркестру, створеного для висококласного супроводження популярної музики. Колектив складається з професіоналів своєї справи та має в репертуарі понад 200 композицій різних жанрів в авторських аранжуваннях.

Важлива інформація для відвідувачів: https://bit.ly/aconcertinfo

A CONCERT — це організатор концертів симфонічної музики, джазу та інших форматів якісного дозвілля. Проєкт з'явився в 2023 році як відповідь на виклики часу — адже мистецтво було і залишається для нас підтримкою та втіхою в темну годину. Музика, локація, світло, звук, сервіс — наша команда робить все можливе для того, щоб кожен гість нашої події після концерту вийшов з приємними емоціями. Обирайте наші події — і ви переконаєтеся в цьому самі!

Частину вартості кожного проданого квитка, а також кошти, зібрані завдяки проведенню благодійних аукціонів, ми передаємо на благодійність. В 2023 році таким чином ми зібрали на потреби фондів та конкретних підрозділів ЗСУ більше 1 млн гривень. В 2024 ми прагнемо збільшити цю суму 

Підписуйтесь на соціальні мережі проєкту, щоб слідкувати за анонсами та отримувати важливу інформацію!

https://www.instagram.com/a.concert.official/

https://www.facebook.com/a.concert.official/

Не підходить дата? Події від A CONCERT проходять щотижня, тож обирайте програму, час та локацію з повного списку концертів!

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код