Категорії Інформація
Каси Додати подію
09 червня 2022

Маестро Володимир Гришко. Vivat Pavarotti

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 190-2450 грн

Жовтневий палац
Алея Героїв Небесної Сотні, 1

Про подію

Володимир Гришко у Києві!

9 червня 2022 року у столичному Жовтневому палаці відбудеться концерт Володимира Гришка у Києві з авторською програмою «Дві легенди», присвяченою творчості двох кумирів та партнерів маестро по  сцені. Йдеться про великих Лучано Паваротті та Мусліма Магомаєва. Народний артист України та знаменитий тенор Володимир Гришко удостоївся великої честі бути одним із останніх учнів італійської оперної зірки. До речі, саме на запрошення свого українського учня та колеги незрівнянний Лучано Паваротті вперше відвідав нашу країну та дав спільний концерт із виконавцем.

Ювілейний концерт із програмою «Дві легенди»

Отже, цього вечора на всіх шанувальників творчості легендарних Лучано Паваротті та Мусліма Магомаєва чекають знамениті вокальні шедеври, які прозвучать під акомпанемент симфонічного оркестру. Ви почуєте визначні хіти, які не раз звучали у виконанні самого італійського тенора в унікальному проекті зірки «Pavarotti & friends». Також на нас чекають незабутні пісні Мусліма Магомаєва у виконанні маестро, які й у наші дні чудово пам'ятають і люблять не лише шанувальники великого співака, а й усі любителі нескінченно щирої музики. Музики, яку слухають винятково серцем!

Захід відбудеться з дотриманням всіх карантинних норм відповідно до постанови МОЗ. Щоб потрапити на концерт Володимира Гришка в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше концертів в афіші Києва шукайте на нашому сайті.

Де послухати знаменитого українського тенора у Києві? На сольному ювілейному виступі Володимира Гришка!

  1. Виступ останнього учня Паваротті
  2. Особлива програма для ювілейного концерту
  3. Найкращі хіти та шедеври легендарних тенорів
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код