Рус Укр Eng
02 березня 2019

Майстри ілюзії та оркестр

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
135-450 грн

Центральний Будинок художника
м. Київ, вул. Січових Стрільців, 1-5 (ст.м. «Золоті Ворота»)

Про подію

Майстри ілюзії та оркестр, магічне шоу для дітей та дорослих

Наближається найчарівніша подія осені! Класика, джаз та сучасна магія!

Майстри ілюзії та оркестр — унікальний концерт для дітей і дорослих проекту Класика Плюс, який відбудеться 2 березня у Будинку художника. У ньому беруть участь провідні українські музиканти — Біг-бенд Національного президентського оркестру та відомі фокусники-ілюзіоністи The Magic Family. Це визнані артисти оригінального жанру, творчість яких високо оцінена в Україні та закордоном, — дует «Формула любові» (Михайло та Наталія Жаворонкови) та їх син Mark Garvas. Два покоління магів створюють на сцені справжні дива, від яких перехоплює подих. Вони працюють у жанрі сценічної та інтерактивної салонної магії, поєднують найкращі традиції з новітніми світовими трендами. Яскрава родзинка концерту — фантастичне лазерне шоу від Lazerman.

Музична програма — перлини класичної та джазової музики, у виконанні музикантів Президентського оркестру — є невід’ємною частиною творчого задуму, діти і дорослі почують відому музику, підсилену магічними виступами! Колектив було створено у 1991 році. З того часу музиканти співпрацювали з багатьма виконавцями та грали музику різних напрямків. Це професіонали високого ґатунку, які завжди відкриті до творчих експериментів. Художній керівник та головний диригент оркестру — Народний артист України Анатолій Молотай, диригент — Максим Гусак.

Ця подія — перший концерт з проекту Класика Плюс, далі запланована серія заходів для усієї родини, де музика у виконанні віртуозів, буде об’єднана з номерами найкращих артистів різних жанрів. Під час наших концертів діти навчатимуться слухати класичну музику у виконанні оркестру, а дорослі — ще раз переконаються у тому, що краса та любов спасуть світ! Концертний репертуар і сценарій, продумані з любов’ю до музики і дітей, враховують поради провідних спеціалістів і новітні методики! Саме тому, цей проект сміливо можна зарахувати не тільки до розважальних, але й до виховних заходів!

Тож, 2 березня на вас очікує чудове і добре шоу у супроводі чарівної музики, яка є невід’ємною частиною вистави, щирі емоції та незабутні враження, віра в те, що дива існують! Чекаємо на вас, приходьте всією родиною! Ми приготували для вас багато приємних сюрпризів!

Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99