Категорії Інформація
Каси Додати подію
MAX BARSKIH
30 грудня 2022

MAX BARSKIH

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 1300 грн

Stereo Plaza (Стереоплаза)
пр-т Валерія Лобановського, 119

Про подію

Благодійний концерт Max Barskih у Києві

На концертному майданчику Києва європейського рівня Stereo Plaza 30 грудня відбудеться концерт українського співака і композитора Max Barskih на підтримку збройних сил України. Це буде масштабна подія, де співак виконає старі та нові пісні зі свого репертуару.

Щоб не пропустити виступ Max Barskih, купуйте квитки на сайті "Kontramarka". Також тут можна вибрати та забронювати місця на інші події Києва.  Після покупки, електронні квитки будуть відправлені на email, за допомогою яких можна потрапити на концерт.

Благодійні концерти Max Barskih               

З 24 лютого українські діячі мистецтва і шоубізнесу активно допомагають ЗСУ, виступаючи в Україні та по всьому світу з благодійними програмами. І Max Barskih не став винятком.

Його пісні лунали на сценах Німеччини, Чехії, США та в багатьох інших країнах, що дало змогу співакові зібрати мільйони гривень і підтримати українську армію в боротьбі з агресорами.

Тепер Max Barskih пропонує зустрітися у Києві в Stereo Plaza і мета зустрічі така сама, як і в останні 10 місяців. Тож, завітавши на подію, гості зможуть не лише трохи перепочити від жахливих подій, а й допоможуть наблизити Перемогу! 

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код