Рус Укр Eng
Категорії Інформація
03 листопада 2020

Маленькі люди на великому ліжку

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 500-750 грн

Freedom Hall (Фрідом Холл)
м. Київ, вул. Кирилівська, 134

Про подію

Вистава «Маленькі люди на великому ліжку»

А ви вірите у випадкові збіги і в їх дивовижні результати? Наприклад, що випадково переплуталися книги, журнали або номери столиків у кафе, або інші ситуації, коли не знаєш, сміятися чи сумувати... Якщо вам цікаво подивитися, як іноді випадковості можуть бути просто анекдотичними, або навпаки, дуже філософськими, радимо обов'язково купити квиток на спектакль «Маленькі люди на великому ліжку». Вас чекає чудовий, яскравий гумор, прекрасна гра акторів, оригінальні костюми і декорації, і гарна можливість посміятися від душі і подивитися на світ свіжим поглядом.

Коротко про сюжет і театр

Ми зазирнемо в спальню одного прекрасного добропорядного англійського подружжя. Не поспішайте думати, що такі ідеї – плід нинішнього століття. Автор цього сюжету жив півтори сотні років тому. Мабуть і тоді природа людини була такою ж передбачуваною, живою і дивно стягнутою соціумом.

Усе просто: чоловік і дружина вже чотири роки не можуть зачати, а це ой як незручно, викликає підозри, і взагалі...

Спеціально для таких пар турботливий уряд передбачив фахового державного працівника, який покликаний прийти і допомогти з проблемою. Подружжя, природно, опинилося в ситуації, коли його доведеться викликати, - погодьтеся, вже забавно.

У цей же час поруч чарівна сусідка надзвичайно любить фотографуватися. Найцікавіше, що фотограф для пікантної фотосесії повинен був прийти в той же день і час, що і держслужбовець до сусідів. Здогадуєтеся? Чоловіки запрацювалися і переплутали адреси!

Мало того, що кожен із них прийшов не за адресою. Вони почали виконувати свою роботу, як годиться, абсолютно не підозрюючи про помилку. Багато хто називає цю виставу анекдотом, і вони абсолютно праві. Але за іскрометним гумором ні-ні, та й промайнуть глибокі думки, на яких ми в житті, зважаючи на зайнятість і суєту, просто не загострюємо увагу.

Додайте до цього чудову гру колективу «Візаві», незвичайний підхід і якісну картинку. В результаті на вас чекає талановито поставлена соціальна комедія, яка навіть крізь сміх допомагає нам думати, робити важливі відкриття, які весь цей час лежали на поверхні. Просто вони здавалися нам буденними без призми гострого гумору і талановитої гри.

Чому ми радимо відвідати цей спектакль?

• ви отримаєте неймовірну порцію відмінного пікантного гумору у виконанні талановитого колективу театру «Візаві»;

• переконаєтеся, що природа людських почуттів і моралі залишається незмінною протягом віків, змінюється тільки фон спалень і музика;

• зможете подивитися на багато збігів зі своїм і не тільки життям уже зовсім іншими очима.

Якщо ви шанувальник хорошої комедії, то обов'язково не забудьте купити квиток на виставу «Маленькі люди на великому ліжку» від театру «Візаві».

В ролях: Тамара Морозова, Євген Бельтюков.

Режисер: Євген Морозов.

Попереднє замовлення