Рус Укр Eng
Категорії Інформація
СЕРТИФІКАТ 1000 ВРАЖЕНЬ (ЄПІДТРИМКА)
"Маленький принц - вистава для дорослих"
30 січня 2022

"Маленький принц - вистава для дорослих"

Ціна: 200 грн

Київська фортеця
бульвар Лесі Українки 12-14
Купити квиток

Замовити квитки на ""Маленький принц - вистава для дорослих""

Тривалість події — 70 хвилин.
30 січ., неділя

Про подію

"Маленький принц" в Києві!

У “Київській фортеці” відбудеться вистава від Театру “Маскам рад” “Маленький принц” в Києві. Автори постановки наголошують, що ця вистава для сімейного перегляду і глядачів не молодше 12 років. Основне завдання тут - не розважити, а здійснити незабутню подорож у світ видатного французького письменника Антуана де  Сент-Екзюпері. Саме він подарував нашій планеті казку-притчу про маленького хлопчика, який з’явився не звідки і так само загадково зник. Він любив свою маленьку планету у безкрайому космосі, свою примхливу квітку, свого баранця з коробки і вмів сміятися як мільйони дзвіночків.

Вистава для дорослих глядачів

Запрошуємо   вас на глибоку і змістовну розповідь про те, що вічне і неминуче у житті кожного з нас. Ця вистава для всіх, хто вміє думати і хоче почути. Ця історія про добро і про вибір, який робить кожен з нас. Про те, заради чого ми живемо, і за що можемо вмерти. Про маленького хлопчика і велику мудрість, сховану у простих словах, та його незвичайні історії.

Захід відбудеться з дотриманням всіх карантинних норм відповідно до постанови МОЗ. Щоб потрапити на виставу “Маленький принц” для дорослих в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше вистав в афіші Києва шукайте на нашому сайті.

Куди піти всією родиною в Києві? На виставу "Маленький принц"!

  1. Чудова історія для глядачів будь-якого віку
  2. Привід для філософського роздуму
  3. Максимальне наближення до тексту оригіналу
Попереднє замовлення