Рус Укр Eng
18 листопада 2018

Мамахохотала Шоу (Телевізійний концерт)

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
249-899 грн

Freedom Hall
м. Київ, вул. Кирилівська, 134

Про подію

18 та 19 листопада у FREEDOM event-hall — яскравий літній концерт вашого улюбленого гумористичного проекту «Шоу Мамахохотала»!

Лови гарний настрій! На гостей вечора чекають 3 години смішних, ну дуже смішних жартів у виконанні популярних артистів. Не пропусти!

«Мамахохотала Шоу» з’явилось в 2012 році, коли яскравих і позитивних номерів у хлопців стало просто неймовірно багато. До того ж, їх кількості нітрохи не поступалася якість гумору талановитих коміків. Так захоплення друзів перетворилося в успішний проект.

Учасники шоу дарують публіці свої актуальні жарти ось уже 9 сезонів. За цей час артисти зі студії «Мамахохотала» стали кумирами української молоді. А саме шоу — одним із найпопулярніших проектів на НЛО TV.

Зрозуміло, що мільйони дивляться «Шоу Мамахохотала» по телевізору і в інтернеті. І ви, очевидно, не виняток. Але, повірте, жоден YouTube-ролик не зможе передати тієї веселки емоцій, яка виникає в душі глядача на живих шоу. Тому досить дивитися на екран, приходьте на новий концерт студії!

Листопадна осінь готує для всіх абсолютно нові номери — шалено смішні, сміливі та інтелігентні. Побачимося!

Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99