Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Mario Biondi
05 листопада 2020

Mario Biondi

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 345-2390 грн

Жовтневий палац
Алея Героїв Небесної Сотні, 1

Про подію

Маріо Біонді в Києві!

5 листопада 2020 у Жовтневому палаці відбудеться концерт Маріо Біонді в Києві! Король соулу знову їде в Україну і буде вражати своїм сміливим ф’южином, змішанням фанку, соулу та acid jazz. Додайте сюди неймовірний оксамит оперного вокалу і рецепт музичного італійського дива готовий!

Можливо, саме тому полярність співака зростала просто дивовижно. Вже перша платівка Handful of Sou, видана у 2006 році, довела - він єдиний і неповторний. Лише три місяці і альбом здобув статус “платинового”, а Маріо Біонді отримав не одну пропозицію щодо співпраці з кращими співаками світу.

Концерт італійського соулу

У 2013 році чимало відомих артистів взяло участь у записі платівок  Mario Xmas і Sun , а вже за чотири роки шанувальники вітали Best of Soul – 22 треки виконавця, 7 з яких були абсолютно нові.

Отже, король соулу повертається і його терпкий,  теплий, неймовірно глибокий та чуйний голос розрадить будь-яку осінь. Ніжний і гострий водночас тембр Маріо Біонді - це справжнє задоволення для справжнього музичного гурмана!

Щоб потрапити на концерт Маріо Біонді в Києві, купуйте квитки на нашому сайті і в касах міста. Ціна квитків від 345 до 2390 гривень. Ще більше концертів шукайте в афіші на нашому сайті.

Де послухати соул в Києві? На концерті Маріо Біонді!

  1. Визнана світова зірка
  2. Сміливі музичні експерименти
  3.  Неймовірний голос

Пісні Маріо Біонді

  • This is what you are
  • love is a temple
  • What have you done to me
  • Ecstasy
  • I hose you
Попереднє замовлення