Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Київ
Мастер и Маргарита
04 жовтня 2020

Мастер и Маргарита

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 650-850 грн

Жовтневий палац
м. Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1

Про подію

«Майстер і Маргарита» в Києві!

4 жовтня 2020 року у Жовтневому Палаці відбудеться вистава «Майстер і Маргарита» в Києві за відомим романом Михайла Булгакова. Режисер вистави – керівник театру «На Юго-Западе» Валерій Беляковіч. У ролі Маргарити – народна артистка України Ольга Сумська. Вистава «Майстер і Маргарита» за участю Ольги Сумської вже здобула прихильність багатьох глядачів у різних містах. Вся містична частина вистави – це сни поета Івана Бездомного, які він бачить у психіатричній лікарні ім.Леніна. У постановці присутні і Гелла, і кіт Бегемот, Майстер і,звичайно, Воланд. Проте, відрізнити фантастичне від справжнього доволі складно. Як складною є і втілення твору Булгакова на сцені.

Вистава за участі Ольги Сумської

Втім, режисеру вдалося передати не тільки атмосферу Москви 30-хх років, а й усю абсурдність тодішнього суспільства: життя в умовах тотальної брехні, терору, страху та нерозуміння що є добро, а що є зло.

Щоби побачити цю неймовірну виставу на власні очі, треба купити квитки на виставу «Майстер і Маргарита» у Києві, замовити квитки з доставкою, або купити електронний квиток он-лайн. Ціна білету від 190 до 790 грн. Ще більше театральних вистав шукайте у нашій афіші Києва.

Де побачити Ольгу Сумську в Києві? На виставі "Майстер і Маргарита"!

Фільмографія Ольги Сумської

  • Вечори на хуторі поблизу Диканьки
  • Тигролови
  • Роксолана
  • Тіні забутих предків
Попереднє замовлення