Рус Укр Eng
Мать його

Мать його

24 листопада - 07 грудня
Усього подій: 2
Український малий драматичний театр
м. Київ, вул. Олеся Гончара, 33

Квитки на "Мать його"

Тривалість події — 80 хвилин.
24 лист., субота
07 груд., пʼятниця

Про подію

«Цілуванням любові зраджуємо ми тебе на наругу, на катування, на смерть! Голосом любові скликаємо ми катів з темних нір і ставимо хрест — і високо над тім’ям землі ми піднімаємо на хресті любов’ю розп’яту любов». (Л. Андрєєв)

Володимир, розмінявши шостий десяток років, так і не взнав коханки іншої, ніж наука. Не мав співжительки іншої, ніж його мати — вічного та невмирущого творця його дивного затворницького життя. Його матері — Зої — вже сто років. А, може, й більше. А, може, вона була завжди і завжди буде, з її небажанням ділити з кимось сина, з її любов’ю до нього, токсичною та руйнівною. Зоя знає: на селі, коли наставав час вмирати, діставали труну з горища й вкладалися в неї, а, якщо не вмирали, йшли гусей пасти. Але чомусь, ані вона, ані її син не помічають, що вляглися в ту труну, навіть не почавши жити, й вже який рік пасуть тих гусей… Але, може, молода й занадто жива дівчина Женя, яка опиняється в їхньому домі, зможе оживити горе-пастухів?

Вистава Малого театру «Мать його» за п’єсою Світлани Баженової «Як Зоя гусей годувала» — не спроба знайти винних, злодіїв, які крадуть один в одного щастя. Це драматична оповідь про таку різну любов: наївну, дивакувату, садистську, хворобливу, бистру та вічну.

Режисер — Вікторія Шевченко
Актори: Юрій Кулініч, Христина Дейлик, Єлизавета Бакуліна, Юрій Шульган

Трагікомедія за п’єсою С.Баженової «Як Зоя гусей кормила»

Попереднє замовлення на группу KISS
Наприклад : +38 099 999 99 99