Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Київ
30 жовтня

Мать його

Ціна: 200 грн

Український малий драматичний театр
м. Київ, вул. Олеся Гончара, 33
Купити квиток

Квитки на "Мать його"

Тривалість події — 80 хвилин.
30 жовт., пʼятниця

Про подію

Вистава «Мать його» в Києві!

З 18 вересня по 17 жовтня 2020 року в Українському малому драматичному театрі в Києві можна буде побачити виставу «Мать його» за п’єсою Світлани Боженової «Як Зоя гусей годувала». Це історія підстаркуватого науковця Володимира, який ніколи не мав жодного кохання і гріха, аніж наука. А на варті його наукових інтересів завжди стояла непохитна мати – вічна та незламна Зоя, яка народила і виростила собі сина-вченого. Окрім любові до свого сина і його досягнень, Зої також відомі деякі подробиці з її сільського минулого. Там, коли старі люди почувалися недобре, вони просто лягали у давно готову труну і чекали смерті. А коли набридало, вставали і йшли пасти гусей. Отак і Зоя зі своїм сином ніби живі мерці не можуть залишити труну власних переконань і забобонів.

Трагікомедія про батьків, дітей і любов

 Ця вистава не про почуття вини. Це вистава про таку різну, дурну, а часом і нищівну,любов наших ближніх. Аж ось у світі Володимира і Зої з’являється молода дівчина  Женя, яка готова принести сину кохання жінки до чоловіка, а матері – звільнення з власної пастки.

Щоб потрапити на трагікомедію «Мать його» у Києві, купуйте квитки на нашому сайті та у касах міста. Ціна квитків 200 гривень. Не менш цікаві вистави – у афіші нашого сайту.

  • Режисерка — Вікторія Шевченко
  • Ролі та актори:
  • Володимир — Юрій Кулініч
  • Зоя — Марта Коссаковска, Христина Дейлик
  • Женя — Єлизавета Бакуліна
  • Плоцький — Данііл Мірешкін, Юрій Шульган
Попереднє замовлення