Категорії Інформація
Каси Додати подію
MAX BARSKIH
02 грудня 2022

MAX BARSKIH

Ціна: 6500 грн

Boho Yosai
вул. Мазепи, 1
Продано
6500 грн
Продано
Продано

Замовити квитки на "MAX BARSKIH"

Тривалість події — 120 хвилин.
02 груд., пʼятниця
19:00
6500 грн
Продано

Про подію

Благодійний концерт Макса Барських в Києві 

2 грудня в паназіатському ресторані Boho Yosai (Київ) відбудеться благодійний концерт Макса Барських, де співак виконає свої нові та старі хіти, щоб підтримати збройні сили України. 

Всі кошти зібрані за квитки будуть передані на потреби українських військових, а саме підрозділу розвідки військової частини А0342 південного напрямку.  

Раніше Макс Барских також проводив подібні концерти, гастролюючі зі своїми хітами, і зібрав таким чином понад 1,5 млн гривень. Тепер же свій внесок зможуть зробити кияни та гості міста, коли прийдуть послухати пісні Макса. Впевнені, що ця подія буде емоційною! 

Музичний репертуар 

Співак на своєму концерті виконає як старі, так і нові хіти, які останнім часом більше мають патріотичний характер. Тож гості, які завітають до нового ресторану в Києві, зможуть почути голос Макса Барских в таких піснях, як "Україна", "Чекай мене", "Буде весна", "Don't Fuck with Ukraine" та інші. 

Купуйте офіційні квитки на концерт на цій сторінці та ставайте учасниками найкращих подій міста. Більше концертів дивіться у розділі Афіша Київ.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код