Категорії Інформація
Каси Додати подію
Metallica с симфоническим оркестром. Tribute show
20 травня 2022

Metallica с симфоническим оркестром. Tribute show

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 350-1650 грн

Жовтневий палац
Алея Героїв Небесної Сотні, 1

Про подію

Шановні друзі! У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації та посиленням карантинних обмежень, змушені повідомити: запланований на 12.11.2021 р. концерт «Metallica з симфонiчним оркестром. Tribute show» відбудеться 20.05.2022 р.

Всі квитки дійсні.

Дякуємо за Ваше розуміння. Всім доброго здоров'я і гарного настрою.

Tribute Show METALLICA в Києві!

20 травня 2022 року у Жовтневому палаці відбудеться триб’ют шоу METALLICA в Києві! Столиця, зустрічай потужний виступ неймовірного колективу у супроводі симфонічного оркестру! Так, Metallica Symphonic Tribute  - проект міжнародного рівня, на концерти якого чекає вся Європа!  Всі шанувальники старого доброго року підтвердять, що ця музика поза часом!

А все почалося понад 10 років тому, коли українські студенти вирішили зібратись і пограти пісні гурту, який їм дуже подобався. Головним для музикантів стало завдання добитися того самого оригінального звуку Metallica, що пришвидшував серцебиття у мільйонів людей по всьому світу. Так виник Scream Inc., і дуже швидко цей гурт почали запрошувати на клубні сцени. Однак перший успіх не зупинив розвиток команди. Наполеглива праця, натхнення і віра у власну справу - і от, у 2015 році музикантам запропонували співпрацю вже продюсери з досвідом. Успішні гастролі за участі симфонічного оркестру і невтомна робота над новою програмою зацікавили і європейських промоутерів.

Концерт “Металліка” з симфонічним оркестром

Тепер Metallica Symphonic Tribute чекають в усіх країнах Європи, а квитки розкуповуються задовго до початку шоу. Адже ця музика - ціла епоха і окрема сторінка в історії світового шоу-бізнесу. Мільйони шанувальників готові віддати все, щоб пережити неймовірні емоції від живого виконання легендарних хітів під акомпанемент симфонічного оркестру. І цього разу наше шоу дарує цю можливість українським меломанам!

Щоб потрапити на Metallica Tribute Show в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше концертів в афіші Києва шукайте на нашому сайті.

Чому варто підійти на Metallica Symphonic Tribute?

  1. Неймовірне шоу європейського класу
  2. Легендарне звучання та емоції
  3. Всіх хіти улюбленого гурту у живому виконанні
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код