Рус Укр Eng
Категорії Інформація
М.Гріцкан - "Я, звичайно, повернуся ..." В.Вісоцкій
25 січня 2022

М.Гріцкан - "Я, звичайно, повернуся ..." В.Вісоцкій

Ціна: 220-1200 грн

Жовтневий палац
Алея Героїв Небесної Сотні, 1
Купити квиток
220-1200 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "М.Гріцкан - "Я, звичайно, повернуся ..." В.Вісоцкій"

25 січ., вівторок

Про подію

МИХАЙЛО ГРИЦКАН ТА ДРУЗІ в Києві!

25 січня 2022 року у Жовтневому палаці відбудеться концерт-триб ’ют  В. Висоцького «Я, конечно, вернусь…»  Михайла Грицкана в  та друзів в Києві на честь Дня народження актора та співака Володимира Висоцького.  Ще у  дитинстві Михайло Грицкан був на живому концерті Володимира Висоцького і  вважає цього великого артиста своїм творчим натхненником. Концерти до дня народження Володимира Семеновича стали гарною традицією, тому місце зустрічі змінити не можна!

Концерт-триб’ют Висоцького «Я, конечно, вернусь…»

Чисельні шанувальники Михайла Грицкана відмічають схожість його виконання з оригіналом, однак артист завжди залишає простір для власного бачення і подачі пісень Висоцького.

Адже усі ми любимо й знаємо людину, яка була кумиром і символом цілого покоління,  та уособленням справжньої волі і свободи в часи тоталітаризму. Запрошуємо вас на свято музики і душі.

Щоб попасти на концерт-триб’ют «Я, конечно, вернусь…»  Михайла Грицкана та друзів в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше концертів  в афіші Києва шукайте на нашому сайті.

Де послухати пісні Висоцького в Києві? На концерті Михайла Грицкана!

  1. Свято до дня народження улюбленого артиста
  2. Улюблені пісні в професійному виконанні
  3. Ліричний настрій
Попереднє замовлення